Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy vízöntő és egy oroszlán...

Egy vízöntő és egy oroszlán szerintetek összeillik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
ez abszolút nem függ a horoszkóptól,Istenem,nőjetek már fel és hagyjátok ezeket a hülyeségeket,hogy aszcendens meg horoszkóp...személyiségfüggő! tök mindegy,hogy halak-e vagy akármi,ha jól kijöttök... add ezt elő annak,akit kinéztél magadnak,tuti kiröhög.
2012. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
tudok egy példát vízöntő bő és oroszlán férfi házasságára, 15 éve. jól megy. nyilván, hosszú házasságban egymás felé változnak a felek. a vízöntő nő kicsit "megkeményedett", ledobta a szeszélyeit, megtanult tűrni egy kicsit, és akkor már el tudta viselni az oroszlánt. egyébként ez a két jegy nem illik igazán össze. az oroszlán durva a kényes vízöntőhöz, emez meg felületességével és hangulatingadozásaival agyára megy az oroszlánnak.
2012. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem a horoszkóp, hanem az egymás iránti külső-belső megfelelőség és elfogadás az, ami számít, ami meghatározó.
2012. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Igen összeillenek megnézheted neten is beírod hogy párhoroszkóp
2012. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem, mert az oroszlán, ha éhes megeszi a vízöntőt....


Nem ilyen baromságokon múlik egy párkapcsolat, max. annak, aki elhiszi.

2012. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Jászay András ***** válasza:
20%
A Napjegyek szerint egymást kiegészítő páros, hiszen az Állatövön is egymással szemben állnak. A Vízöntő ha elismeri az Oroszlán jó tulajdonságait, az Oroszlán cserébe a szívét adja neki, és a mérhetetlen szabadságot. Kell-e ennél több?
2012. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

atyaég emberek... horoszkóptól kérdezitek meg hogy összeilletek-e?....


IGEN! Mint ahogy bármely más jegy összeillhet bármely mással!

2012. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

azok,akik egy horoszkóp alapján agyalnak azon,hogy kivel meg hogyan illenek össze,meg is érdemlik... miért,ha nem oroszlán,hanem mondjuk bak,és nyilas az aszcendense,megmondod neki,hogy bocs haver,de nem lehetünk együtt,mert a csillagok épp nem úgy álltak aznap?

nekem vízöntő a barátom,én is vízöntő vagyok. 3 éve vagyunk együtt,a lehető legnagyobb összhangban,pedig elolvastam én is a jellemzést,ismerem a saját horoszkópomat,és érdekes volt. érdekel az ezotéria meg minden ilyesmi,de ennyire azért nem... jól megértjük egymást, minden rendben,minden remek,hűségesek vagyunk,innentől kezdve nagyon nem érdekel a horoszkópja...

azt hittem a párválasztásnál az a lényeg,hogy hogy jöttök ki egymással...nem az,hogy a horoszkóp alapján mennyire illetek össze.

2012. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
64%
Oroszlán vagyok,a volt férjem nyilas.A horoszkóp szerint az oroszlán egyik ideális társa a nyilas.Hát olyan ideális volt,hogy horroriztikus volt a házasságunk,örülök,hogy megszabadultam tőle!
2012. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nos, nem tudom, hogy a horoszkópnak mekkora jelentősége van ebben. Ha te hiszel benne, akkor azt tudom mondani, hogy Vízöntő nőként 6 éve Oroszlán párommal élek boldog kapcsolatban. Tehát, ha arra vagy kíváncsi, hogy hosszútávon működik e? Igen, de ezért folyamatosan tenni kell, és ez csillagjegytől független szerintem.
2012. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!