Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas és oroszlán testvérpár?

Nyilas és oroszlán testvérpár?

Figyelt kérdés

Ki ismer ilyen testvérpárt, esetleg részese is ennek a felállásnak?

Kíváncsi lennék milyen most a kapcsolatuk és, hogy gyerekkorukban milyen volt?


2012. júl. 1. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
A testvérek kapcsolatát nem a csillagjegy határozza meg.
2012. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nekem párkapcsolatom volt iylen, én voltam a Nyilas fél. Állandóan öltük egymást, sosem járnék többet Oroszlánnal. Igaz, hogy anyum is Oroszlán, és jól megvagyunk, ha össze is veszünk, mindig nagyon hamar kibékülünk.
2012. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok,öcsém nyilas.Néha verekedtünk,komolyan is,de nagyon jó a kapcolatunk.

26/l

2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

feltételezem, h egyneműek (fiúk).

nem tudom, szerintem jól kijönnek egymással, bár fene tudja, van-e közös érdeklődésük. a nyilas rendszerint introvertáltabb, az oroszlán extrovertáltabb típus. utóbbinak sok barátja, társasága, csaja van, előbbi visszahúzódóbb, jobban érdeklik az egyéni időtöltések, hobbik, v kitartást igénylő elfoglaltságok (pl. hangszeren tanulás). az oroszlán nagyvonalú a kis dolgokban, de a nagy dolgokban döntéshozó. a nyilas inkább fordítva, kicsinyes, de nem uralkodó típus, elismeri az oroszlán "hatalmát". íg jól megférnek egymással.

csajoknál sincs másképp. a nyilas csaj szeleburdi, naiv, könnyelmű, az oroszlán józanabb, reálisabb, okosabb. egyértelmű, ki lesz a főnök, függetlenül attól, ki az idősebb. de ori és nyilas csajok simán bulizhatnak is együtt, mert a nyilas lány nemigen introvertált típus.

ha különböző neműek, akkor egész más. de ebbe most nem megyek bele. Kérdező, ha gondolod, pontosítsd a nemeket és a korokat (ki az idősebb), így pontosabb jellemzést kapsz majd :-)

2012. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csokissüti002976 ***** válasza:
41%
Anya meg nagybátyám. Mikor nincsenek jóban egymást ölik, mikor jóban vannak (akkor nagyon jóban vannak), és másokat.
2012. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Figyelj, ugyanolyanok, mint bármely más testvérpár. A horoszkóp kamu. Nem is lehet más, ami ekkora halandzsát állít, hogy bolygóállások determinálnak emberi tulajdonságokat!
2012. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk és én vagyok a fiatalabb a nyilas.
2012. júl. 2. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg, amennyiben van közös életetek, vagy valami bármi, amit közösen csináltok, a tesód a "főnök". legalábbis ami a nagy irányelveket illeti.

kérdés, h ezt te el tudod-e fogadni. ha igen, akkor jól kijöttök, ha "lázadsz", akkor balhé van :-) az ori csajok minden erővel tudnak "manipulálni", akár egy ötletről van szó, akár egy véleményről. nehéz nekik megmagyarázni, ha tévednek, és azt is nehéz elfogadtatni velük, ha nem kéred a tanácsukat. nem tudom, a nyilas csaj mely ponton akad ki, talán pont a szabadságuk és önállóságuk akadályoztatásánál...? bizony, lehetnek viták, mert az ori szoros kapcsolatban rátelepszik ám az emberre, sokszor jobb helyeselni, mint vitába szállni :-)

DE!!! az oroszlánra mindig számíthatsz, h segít, ha bajban vagy!

2012. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én, 13/L nyilas vagyok, a nővérem 20/L oroszlán, és nagyon jól megvagyunk, mind a ketten apánkra vagyunk, aki a legnagyobb mókamester a világon, és általában egymást fárasztjuk . Amikor kissebbek voltunk akkor voltak kissebb nézeteltérések, de csak ilyen 10 percesek.
2012. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!