Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Teljesen manipulál a napi...

Teljesen manipulál a napi horoszkóp, ha rosszat ír, képes vagyok egy találkozót is lemondani, teljesen hülye vagyok. Mennyi a valóságalapja ezeknek? :S

Figyelt kérdés
Valamiért nem bírom ki hogy ne olvassam el. Eddig mindig igaz bejöttek a jóslatai :S A holnapi napra meg azt írja hogy tök béna leszek és szerencsétlen, "de ne búslakodjak" persze, tök kedves, viszont vagyok annyira hülye és manipulálható, hogy a holnapi fontos találkozómat lemondjam. Persze előre elolvasom őket, én ostoba :D Antihoroszkópos és horoszkóposok véleménye is érdekel.
2012. júl. 4. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a média tud hülyíteni, és agyat mosni, hanem az ezotéria is. A bulvár szar horoszkóp a legrosszabb, az összes ilyen újságot tüzeld el, és az összes ilyet szedd ki a könyvjelzőkből.
2012. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Ritkán olvasom el, és nem függök tőle.


A befolyásolhatóságod önbizalomhiány. Ezen dolgozz, légy önállóbb, racionálisabb. Tartsd kezedben az életed, ne mások irányítsanak.

2012. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Önbeteljesítő jóslatnak hívják. Erősen használod a vonzás "törvényét", de ezt meg lehet fordítani. Egyrészt gondolj bele abba,hogy ha mondjuk reggel Te magad döntöd el,hogy nah,akkor igenis jó napom lesz,és a körülményekhez képest megpróbálod a dolgot jó oldalát nézni,akkor jó napod lesz... másrészt meg,használd az energiáidat másra,másféle teremtésre. Biztos jönnek majd a szkeptikusok,hogy szerintük hülyeség a vonzás,de látod Te is, hogy nem...döntsd el magadban,hogy mától 1.nem olvasol horoszkópot, 2. másra fordítod az energiáidat. ne haragudj meg,de tényleg picit nevetséges,ha három sor miatt lemondasz egy fontos találkozót... :S :S :S azért ennyire nem kéne belelovallnod magad. mi lesz később? nem mész hozzá életed párjához,ha a horoszkópod azt mondja,nem illetek össze? az életedről TE döntesz... nem 3 sor nyomtatott szöveg,aminek lehet,hogy abszolút nincs alapja,csak Te adsz neki,azzal,hogy elhiszed.ennyi.
2012. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ehhez hasonló válaszokra van szükségem! Köszönöm
2012. júl. 4. 11:45
 5/18 anonim ***** válasza:

Én tanultam az asztrológiát, megtanultam hogyan kell VALÓDI horoszkópot készíteni : az újságokban megjelenő "horoszkóp"-oknak semmi köze a VALÓDIHOZ!!!...


A VALÓDI horoszkópodhoz tudni kell a születési évet, hónapot, napot, órát, percet... A születési földrajzi helyet...

Az "Efemeridák"-könyvből órákon keresztül számolgatni kell, mire kirajzolhatóvá válik a horoszkópod...


Ha tényleg érdekel a VALÓDI horoszkópod, akkor menj el egy asztrológus szakemberhez, ne ilyen újságban megjelenő h*lyeségeken agyalj...

2012. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezért utálom az ezotériát!

Ez van a horoszkóppal, meg azzal is, hogyha sorselemzők, vagy mi a bánatok azt mondják, hogy "Ez a sorsfeladatod".

A hiszékeny, naiv meg bennemarad egy sz.ar helyzetben, mert "Ez a sorsfeladata".

Pedig válthatna, de neeem!!!!!

Ez a sorsa, ez a karmája, ez a horoszkópja, ez a numerológiai elemzése!!!

Az embernek SZABAD AKARATA VAN!!!!!!

Értsétek már meg, hogy bármilyen asztrológus, ezo guru mond is bármilyen baromságot nem szabad hinni nekik!

TE döntesz, csakis TE, senki más!

2012. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha elolvasnád az összes napi horoszkópot amit a neten vagy az újságokban találsz észre vehetnéd,hogy mindegyik teljesen ellentéte a másiknak.Akkor most melyik ír igazat? Ez egy hatalmas baromság nehogy már eszerint irányítsd a napodat.
2012. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen, aki rendes horoszkópot akar, az menjen el asztrológushoz egy rendes elemzésre. Ő egyszer mondja el, de akkor nagyon, és részletesen. És nem ilyen bulvár módon, kisiklott szingliknek szólóan.
2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na már töröltem is a könyvjelzők közül. :)
2012. júl. 4. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ezekben nem szabad hinni. De abban sem szabad hinni, amit itt veleki leír, hogy csináltass ún. valódi horoszkópot. Az, hogy a csillagállásoknak semmilyen hatása nincsen az ember sorsára és tulajdonságaira, már régen bizonyított tény. Inenntől hogy te bulvárhoroszkópot olvasol, vagy azt a húdeigazit, teljesen mindegy, mert olyan összefüggéseken alapulnak, amelyek egyszerűen nem léteznek.


Újságot letenni, keress új hobbit, mozdulj ki, döntsd el, hogy igenis jó napod lesz... ezek számítanak!

2012. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!