Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hiszel a horoszkópban? Szerint...

Hiszel a horoszkópban? Szerinted igazak lehetnek azok az általános leírások egy-egy csillagjegyről, amit általában írnak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ezek az ezoterikus dolgok mind áltudományok, az ostobák tudománya. Semmi több.
2012. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

eleinte abszurdnak tartottam, de aztán megtapasztaltam a helytállóságát. döbbenetes élmény volt meglátni az összefüggéseket a jegyek sajátosságai és a hús-vér emberek között, ráadásul úgy, h közben nem értek a bolygókhoz, csillagokhoz, nem is foglalkozom velük.

ln megértem azt, aki nem hisz benne. én magam sem mondanám, h hiszek valamiféle elméletben, amivel megmagyarázom a horoszkóp létjogosultságát. nekem egy "harmadik szemem" nőtt ki, amivel meglátom, megérzem a jegyek sajátosságainak valószerűségét. és igen, valóban, még a legáltalánosabb jellemzéseknek is van visszaigazolható valóságalapjuk (nem beszélve a részletes elemzésekről). és ez nem önámítás vagy tömegpszichológiai befolyás. csak ne kezdjék el magyarázni "tudományosan", h mi miért van így, mert az sántít nekem.

2012. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát hogyne, és azon a héten több millió ember találja meg az igazit, szakad le a gombja, és nem lesz sikere a munkahelyén. De csak azon a héten! A következőn már sikeres lesz a munkában, de a párjának elcsavarja valaki a fejét, de hétfőn kakiba lép, úgyhogy szerencsés is lesz. Pf, na persze!


Viszont a kínai horoszkóp majdnem teljesen igaz rám. (kutya)

2012. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek, nem igazak, egyik ismerősömre, de rám sem illenek a jellemzések.
2012. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bika vagyok, az általános leírás 80%-a igaz rám, de nem olvasom a napi jóslatokat. Mondhatni, hogy nem hiszek benne.

20L

2012. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rám nagyon igaz a jellemzés és akit ismerek és elolvastam arra is..ebbe hiszek de a napihoroszkóp nálam csak ritkán jön be viszont akkor nagyon
2012. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is kutya vagyok a kínai szerint. :) Én sem hiszem, hogy a napi, heti vagy akár havi jóslatok igazak lennének de az általános leírásokban van valami. Magamban és másokban is észreveszem, ami a horoszkópja ír.
2012. júl. 1. 10:39
 8/12 Jászay András ***** válasza:

Szia!

Nem hit kérdése, tapasztalati természet tudomány. Egyszer próbáld ki, és utána mondj véleményt.

2012. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem a kínai is talál. de az még durvább nem? kvázi mindenkinek, aki egymást követő 9? hónapban született, egyformák a jellemzői... akkor pl. az osztálytársaim felével egyformának kellene lennem...? de ez nem így van.
2012. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A horoszkóp nem létező összefüggéseket ír neked, semmilyen kapcsolata nincs a valósággal.


A leírások ügyesen megfogalmazott általános állítások, amiket könnyen magára illőnek gondolhat az, aki hisz benne.


Természetesen bolgyók elhelyezkedése semmilyen módon nme befolyásol emberi tulajdonságokat. Gondoljatok már utána, mégis mi történik a születésed pillanatában? Hirtelen a jó helyen lévő Vénusz magához vonzza az agyad jóindulatra ható részét? Ez egy teljes ostobaság, átverés, mese....

2012. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!