Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán-Rák kapcsolat?

Oroszlán-Rák kapcsolat?

Figyelt kérdés
Oroszlán lány, Rák fiú

2012. júl. 5. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik legrosszabb kapcsolat.

Nekem szüleim ilyen páros, de képtelenek kompromisszumot kötni egymással, és állandóan veszekednek.

Írj konkrét kérdést ha vmire kíváncsi vagy még :)

2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem rossz nekem.Kerek egy hónapja vagyunk együtt és eddig semmi rossz nem történt.Mindenben egyetértünk,szeretjük egymást meg minden.De azért jobb biztosra menni ;)
2012. júl. 5. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:

És az asztrológia alapján akarsz biztosra menni? Te magad írod hogy egy hónapja minden oké, szeretitek egymást! Na látod, ez biztos! Erre alapozz, ne az idióta asztrológiára!


Nagyot néznék a párod helyében, aki mondjuk szintén boldog veled, hogy te azért biztos ami biztos, megérdeklődöd, hogy a csillagjegyek alapján is biztosítva van-e a jövőtök...

2012. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni. Először is, az oroszlán sokkal nagyobb, ráadásul külön törzsbe tartoznak (mondjuk a védekezéssel nem kell bajlódniuk).
2012. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha minden kapcsolatodnál ezotérikus szarokkal fogsz dönteni akkor te 80 éves szűz leszel
2012. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem túl jó, fordítva (oroszlán fiú, rák lány) jobb, de csupáncsak így horoszkópból még nem lehet előre ítélni.
2012. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk fordítva volt, én vagyok a rák és a volt barátom az oroszlán. 3 hónapig bírtuk, egy idő után nagyon rossz, de ezt én sem vettem észre az első 1-1,5 hónapban. Aztán hidegültünk stb. De emberfüggő is lehet. Mindenesetre a horoszkóp szerint nem illenek össze. Saját tapasztalatból sem.
2012. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok volt aki aztmondta nemannyira jó :'(
2012. júl. 13. 19:12
 9/9 anonim válasza:

Én Oroszlán lány vagyok és én nem jövök ki se a keresztanyummal ő rák, se a egyik oszt.társammal ő meg fiú.

De a rák fiúknak nagyon bejönnek az oroszlánok, csak ők nem kedvelik őket túlzottan.

2012. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!