Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meleg fiú vagyok Kos horoszkóp...

Meleg fiú vagyok Kos horoszkóppal mérleg aszcendennsel kínai csillag jegyem kecske milyen férfi illetve srác illene hozzám? 21/f

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hello Szia :D $
2012. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nos? :)
2012. júl. 5. 14:45
 3/27 anonim ***** válasza:
regisztrálj a badoo n azt csak lesz valami
2012. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
6%
Mindegy csak olyan b.zi kö..ög legyen mint te.Nincs magadtól hányingered?
2012. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%
Undorítóak a melegek. Remélem eljön hozzád egy rendfenntartó démon( megöli azokat, akik eltérnek a természet rendjétől).
2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Vannak Wiccás meleg biszex ismerőseim, mennyországban meg semleges neműek a lények :)
2012. júl. 5. 15:11
 7/27 anonim ***** válasza:

A világ ahol élünk DUÁLIS, ergo: NŐ és FÉRFI egy PÁR. Nem a melegek ellen vagyok, csak reagáltam a "túlvilágon nemtelen mindenki" felvetésedre. Ha, a sors olyan, hogy azt a sors feladatot kapod, hogy tapasztald meg milyen melegnek lenni, akkor úgyis, a sors össze hoz azzal akivel ezt meg kell, vagy át kell élned. Ne sürgess semmit. Horoszkóp alapján párt keresni, butaság, vannak olyan emberek akiknek a horoszkópja nem passzol mégis együtt vannak 50 éve. Inkább törekedj arra mit kell megélned és ismerd meg jobban önmagad, mint hogy horoszkóp alapján keresel pár, aki neked van szánva az úgyis megtalál. Remélem nem letolásnak veszed amit írtam, nem annak szántam.

Ui: A túlvilágon viszont nincs PÁRKAPCSOLAT az a FÖLDI élet megtapasztaláshoz szükséges. Ezért nemtelen a lélek. A másik, a magasabb dimenziókban nem a SZEX a lényeg, hanem a tudás, a lélek fejlesztése, a több tudás megszerzése.:)

2012. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"a magasabb dimenziókban nem a SZEX a lényeg"

Ez olyan hihetetlen...

2012. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Persze hogy az!:D A földön, a duális világ kép kialakulása miatt a szex elengedhetetlen. A túlvilágon vagyis magasabb síkokon viszont nem képezik a FŐ szempontot.
2012. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Pusztán mert nőkhöz nem vonzódok attól még nem kerülök a pokolra, hisz én mindig védtem a környezetet és eléggé felháborodtam ha igazságtalanságok voltak.
2012. júl. 5. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!