Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő-iker férfi?

Halak nő-iker férfi?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék erre alapozni, csak kíváncsi vagyok :)
2012. júl. 6. 08:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.
2012. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sírás lesz a vége, higgy nekem! Halak/F
2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

mint írtam én sem erre alapoznám a dolgokat:) csak olvastam itt egy ilyen kérdést és kíváncsi lettem de ha asztrológiailag(vagy hogy is mondjam) nem is illünk össze azért még nem szakítanék a párommal:D

szóval normális válaszokat várnék nem olyat mint amit pl. a kedves 2.válaszoló írt..

sajnos a linket nem tölti be :/

2012. júl. 6. 10:55
 6/18 anonim ***** válasza:

4-es jól mondja!! vigyázz, az ikrek túl hideg-rideg az érzelmes halaknak. ráadásul okoskodó és fölényes, ha partnere nem megfelelően intellektuális hajlamú (márpedig a halak sokkal inkább érzelmes, mint hidegfejű okostojás).


ikrek csak hasonszőrűvel jön ki jól: ikrekkel, mérleggel, vízöntővel, ha fiú, esetleg szűz jegyű lánnyal.

2012. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát azt már észrevettem, hogy én vagyok az érzelmesebb fél..szóval van benne vmi, amit írtatok

nade most még jól kijövünk és ez a lényeg:)

köszi az eddigi válaszokat:)

2012. júl. 6. 20:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek (férfi) nagyon nehéz jegy! Teljesen két énje van!

Még én is kínlódok vele, pedig vízöntő vagyok, s állítólag még a vízöntő tudja őket legjobban kezelni.

Mondjuk azt mondja a férjem, hogy más tényleg nem tudta megtartani.

Pont a halak jegyű hosszabb kapcsolata is megszakadt!

2012. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után nagyon fog fájni, hogy nem kapsz annyi érzelmet tőle, amennyire szükséged lenne, én legalábbis úgy éreztem, hogy ikrek lány mellett le voltam tojva. Légy nagyon óvatos, ne habarodj bele nagyon elsőre! Halak/F
2012. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, hogy az első pár hónapban, baromira érdeklődött felőlem, azt hittem ez egy tökéletes pár lesz, és aztán egyik pillanatról a másikra lettem letojva, ne ismerd meg azt az érzést! Halak/F
2012. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!