Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Nyilas férfi miért örök...

A Nyilas férfi miért örök magányos vándor?

Figyelt kérdés
Eddig ahány Nyilas férfivel találkoztam,mind ugyanolyan volt. Elvette amit akart,aztán lelépett,és soha nem hallottam felőle többé. Miért nem akarnak soha elköteleződni? Vagy valaki találkozott már ellenpéldával?

2012. júl. 26. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert a horoszkóp nem magyaráz meg mindent.

Az összes férfi szexmotivált, és nem vagyunk nyitottak túl erős elköteleződésre.

Valószínű, benned van a hiba.

Ha nem képviselsz semmilyen értéket, a testeden kívül, miért várod, hogy bárki is kötődjön hozzád?

2012. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mert nem szeretnek másokhoz alkalmazkodni. Én nem voltam még nyilassal, de sok horiban ezt olvasom. Szeretik a pénzt, a szórakozást.
2012. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Nyilas nő vagyok, nőként nem tudom, mennyit számít a véleményem. De én is igénylem a magányt, és ha valakit megszerzek, akkor az már nem érdekes, bármennyire is szeretem. A változatosság éltet. Ezért szeretek utazni, ezért nem tudom elviselni hosszú távon ugyanazt a munkahelyet, lakóhelyet.
2012. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas férfi vagyok, és magányos vándor, de NEM SZERETNÉK ez lenni! Mindig is vágytam egy hűséges társra, mindig úgy indultam neki egy kapcsolatnak, hogy az az igazi. De sajnos amíg én a kezdetektől fogva őszinte voltam és hagytam magam megismerni, semmit sem titkoltam, addig velem szemben mindig rejtegettek valamit, titkolóztak, szerepet játszottak, tetszelegtek. Vagyis teljesen másnak mutatták magukat, amit én naivan el is hittem. Aztán hirtelen házisárkánnyá változtak. Semmi együttműködés, csak az önzés. Az ilyesmit nem bírom.

Le soha sem léptem, de miután szóvá tettem a változást, és nem voltak hajlandóak az őszinte, nyílt beszélgetésre, így kénytelen voltam szakítani.

Én meghitt, bensőséges kapcsolatra vágyom, nem pedig arra, hogy külsőséges kapcsolatban legyünk, és csak úgy ellegyünk egymás mellett, miközben minden ismerősnek eljátsszuk a boldog párt. Ebből én nem kérek.

Inkább egyedül vagyok addig, amíg nem találok egy kedves lányt, akit szerethetek.

2012. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, az apámmal.

Fiatalon nagyon örökmozgó volt, csak a buli meg a pia meg a haverok, "két végén égette a gyertyát", ahogy mondani szokta.

Később megnyugodott, és bár mindig is igényelte a barátokat, szórakozást, harmincnégy éve ugyanannak a nőnek a férje, és nagyon fontos neki a családja, mindent megtenne értünk.

2012. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 3-as nő vagyok és dettó ugyanolyan, mint a 4-es pasi, csak annyi a különbség, hogy én mindig leléptem a kapcsolataimból. Egyszer szakított a pasi, de azt is kiprovokáltam.
2012. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az én leendőbelim nem igazi nyilas...pedig annak kéne lennie a szülinapja alapján (december 10.).

Családcentrikus, hűséges, és egy párom sem volt még, aki ennyire élvezte volna, hogy rajta csüngök és imádom. :)

Úgyhogy igen, van ellenpélda.


23N

2012. júl. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as nő! Azt hiszem félreértetted a leírásom. 4-es pasi vagyok. Veled ellentétben én nem úgy igénylem a magányt... Vagyis nem szeretem a zajos társaságokat, tehát inkább magányosabb vagyok, de egy társat mindenképp igénylek, amíg te pont ezt tartod magadtól távol! Két dolog egészen más!

És ha valakit megszerzek, akkor az igenis érdekes, azért szereztem meg, hogy együtt legyünk mindig és szeressem, és ő is szeressen!

A változatosság pedig nem az emberi kapcsolatok terén fontos. Legyen változatos az étel, a hétvégi program, bármi, de a társam legyen állandó!

Én is szeretek utazni, de otthon ülni ugyanúgy. És utálok munkahelyet, lakóhelyet váltani, magamtól nem is teszem ezt, csak ha muszáj.

2012. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

mert fiatalon vesszettül csak a bulin jár a legtöbbjük esze meg a kalandozáson.

valamint azért mert imádnak faggatózni, mindent ki akarnak szedni másokból és ezt páran (bakok, skorpiók stb.) nem tolerálják

így hiába köteleződne el mert ezek miatt nem tűnik megbízhatónak

idősebbeket nem tudom, ez a 30 alatti korosztály

2012. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!