Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi - szűz nő (szűz...

Skorpió férfi - szűz nő (szűz aszcendenssel), működik szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 10:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én skorpió F vagyok, nekem nem ment.
2012. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én szűz nő vagyok. Nem egy skorpió barátom volt..És szingli vagyok...tehát nem ment...:D
2012. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kevés szűzzel jöttem ki idáig.
2012. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Skorpió férfi bak nő? akkor már itt megkérdem ha nem gond.:D
2012. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiszek kicsit az ilyenekben, de nem ettől függ, hogy egy kapcsolat működik-e. Egy ember ennél sokkal árnyaltabb. Ha igaz mindkettőtökre, amit a horoszkópok írnak, tehát tényleg olyan a temperamentumotok, akkor ugyan lesz 1-2 dolog, amiben egymás ellentétei vagytok, és ezekben a dolgokban nehéz lesz egyezkedni, de ez kölcsönös szeretettel és türelemmel áthidalható.

A skorpió férfinak azt kell elfogadnia, hogy míg neki a szabadságra van szüksége, addig a nőnek biztonságérzetre, ezért vissza kell fognia magát a béke érdekében, főleg a más nőkkel való flörtölgetést, bulizgatást. A szűz nőnek pedig el kell fogadnia, hogy lélegezni is kell hagyni a másikat, nem lóghat folyton a nyakán, nem tilthat meg mindent. És a szex területén is kompromisszumokat kell kötni, sőt eljárkálásban is, mert ha ez igaz, akkor a szűz inkább otthon ülne, míg a skorpió társasági ember.

D ezek igazából olyan dolgok, amikkel minden párnak meg kell bírkóznia csillagjegytől függetlenül. Persze azoknak a pároknak, ahol hasonló a felek személyisége, igényei, könnyebb összeegyeztetni az életüket, de szerintem alapvetően nincs olyan, hogy össze nem illő személyiségek. Az ember azzal illik össze, akivel akar, kérdés, hogy mennyire akarja...

2012. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

skorpió férfi + skorpió nő: szex éjt nappallá téve, mindig, a kapcsolat ált. baráti és szex alapú, tehát nem szerelmi

skorpióhoz jó még: rák bak halak

2012. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én is skorpió vagyok születés szerint, de magasról le...-om az ilyen dolgokat. Nem ez határoz meg egy kapcsolatot! Ez csupán mítosz, feltételezés.(2 héten keresztül mindennap követtem a horoszkópot, 1 nap nem vált be)
2012. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
56%
az első szexig nem lesz gond, de utánna már nem lesz szűz.
2012. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tökéletesen jön ki a skorpió férfi a rák nővel jön ki a legjobban az összes jegy közül!
2012. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rák nőként állítom, hogy a skorpió férfiaktól szenvedtem a legjobban. Én nem bírom azt, amikor valaki sportból csajozik...
2012. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!