Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire lehet hini a horoszkó...

Mennyire lehet hini a horoszkópba?

Figyelt kérdés
Skorpió lány vagyok. Igaz, hogy sok minden igaz rám, de a többsége nem. Pl. igaz, hogy megjegyzek dolgokat, de nem vagyok bosszuálló és zárkozot vagyok, de csak, mert nekem nem fontos magamról beszélni másokat meg nem zavar és a világ felé nyitot vagyok.

2012. júl. 29. 13:09
1 2
 1/11 Mahesha válasza:

hát.. úgy van, hogy van a év hónap nap horoszkóp

de van olyan is hogy óra perc = aszcendens (lehet h nem így írják) és abból is kapsz egy horoszkópot.. lehet h az egy másik sőt valószínű úgyh két horoszkópod is van :)

2012. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A bolygók állása is közrejátszik a dolgokban.
2012. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaziból nem tudom, nekem egyszer nagyon bejött a napi horoszkóp. Egy biztos, a személyes tulajdonságaimról írtak 100%-ban illenek rám. Ezek szerint csak lehet bennük valami igazság.
2012. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagyis az aszcendens "horoszkópom" is a horoszkópom úgy mint a skorpió???
2012. júl. 29. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha keresztény vagy 0%-ba.Ha nem akkor meg mindegy.
2012. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:

Semennyire.

Van ugyan némi biológiai alapja, de ennek semmi köze ahhoz, amit írnak.

2012. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 3. 13:19
 8/11 anonim válasza:
A személyi horoszkóp-elemzés elég összetett, én megcsináltattam, és jellemző is rám amit mondtak nekem. Egyébként meg a csillagok csak hajlamossá tesznek és életünk során mi is alakítjuk a jellemünket, tehát mutatkozhatnak eltérések.
2013. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:

Aha. Értem. Tehát ha " a csillagok csak hajlamossá tesznek és életünk során mi is alakítjuk a jellemünket, tehát mutatkozhatnak eltérések" -vagyis vagy érvényes az, amit a horoszkóp ír, és akkor igaza van; vagy nem érvényes, és akkor azért, mert másképp alakítom a jellemem, mint amit előír...

Tehát vagy igaz rám, vagy nem. Ezt mindenféle horoszkóp nélkül is tudom -akkor meg mi értelme az egésznek???

2013. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az előtted válaszoló vagyok, szerintem az az értelme, hogy az ember szeret saját magával foglalkozni. Szóval a szórakoztatás. Meg ahogy elgondolkodik rajta az ember, hogy most tényleg olyan vagyok-e vagy sem, adhat némi önismeretet/emberismeretet.
2013. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!