Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha azt mondom, skorpió vagyok,...

Ha azt mondom, skorpió vagyok, szűz az aszcendensem és oroszlán a holdjegyem, milyen ember vagyok? Mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Élő.
2012. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az azt jelenti, hogy túl sokat foglalkozol avval, hogy milyennek "kéne" lenned. Inkább azon gondolkozz el néha, hogy bizonyos szituációkban hogyan döntöttél, jól/rosszul tetted-e, az utóbbi években fejlődtél-e emberileg, illetve milyen céljaid vannak és azokat hogyan, s mikor éred el.

Ha ezekre válaszosz sokkal előrébb leszel, mint akárhány "szellemtapadtahátadra" weboldal böngészése után! ;o

2012. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A skorpió vízjegy,amolyan érzéki...de a többi vízjeggyel ellentétben nagyon durva is tud lenni. Kellőképpen ravasz lehetsz. A szűz az földjegy,elég földhözragadt,aprólékos,és rendmániás. Ez a skorpióval párosítva kész katasztrófa lenne. Még szerencse,hogy ott az Oroszlán,ami amolyan tüzes temperamentumot ad. Meg az oroszlánok a látszat ellenére igen melegszívűek,és sebezhetőek.
2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Skorpió, oroszlán? Jó kis domináns jegyek vannak benned. :D Az aszcendensre azt mondják, hogy sokszor az dominálhat a személyiségünkben. Ezért van az, hogy, ha valaki el kezdi találgatni, hogy milyen a csillagjegyed, akkor azt mondja, ami az aszcendensed, mert ezt tükrözöd a külvilág felé.
2012. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Figyelj, szerintem ne a csillagjegyed alapján próbáld meg behatárolni, hogy milyen vagy, mert ha sokat olvasgatod a horoszkópokat meg a csillagjegyed "személyleírását", egy idő után tudat alatt átformálódsz, ami nem túl előnyös, szerintem az egyedi személyiség az, amire koncentrálj! Pl.: épp flörtölsz (csak egy példa! XD)és eszedbe jut, valahol azt olvastad a skorpió csillagjegyűekről, hgy könnyen hódítanak, mire te vadul bókolni kezdesz. A SAJÁT stílusoddal viszont lehet, hogy sokkal könnyebben eléred, amit akarsz, mert pl. nem tűnsz erőltetettnek (már pedig én egy ravasz, csábító skorpió vagyok, most megerőltetem magam és megszerzem, amit akarok!). Elolvashatod a heti horoszkópodat, de ne az töltse ki minden idődet, hogy az asztrológiai oldalakról gyűjtöd az infót! Remélem, érthető voltam. :)
2012. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nagilum ***** válasza:
babonás.
2012. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a neten rengeteg jellemzést tudsz találni a pontos születési dátumod alapján.

Femina.hu, astronet.hu

de ha jól beszélsz angolul, akkor ajánlom az astrodienst.com oldalt is.

2012. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!