Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mire számíthatok ez alapján?

Mire számíthatok ez alapján?

Figyelt kérdés
Azt írta a horoszkópom,hogy kisebb változás lesz a magánéletemben.
2012. aug. 7. 12:44
 1/6 anonim válasza:
100%
ezt mindenki úgy fogja fel, ahogy akarja. a homoszexuálissá válés nagy változás? ^^
2012. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*válás
2012. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, a horoszkópok olyanok, mint a régi görög jóslatok... Akárhogy lehet őket venni, de a végén valahogy mindig beteljesülnek. Ennek egy oka van.(Legalábbis szerintem, én ugyanis nem hiszek benne. Érdekes dolog az asztrológia de szerintem nem lehet rá az életünket alapozni. Arról nem is beszélve, hogy már akaratlanul is bevégezzük amit olvasunk, mert magunk is elhisszük, mint a kabala.) Teljesen általános és mindennapi dolgokról ír. Mindig történik egy kis változás a magánéletünkben. Új embereket ismerünk meg, új kapcsolatokat alapozunk. Szerintem ne gondolkodj rajta túl sokat. Ez olyan, mintha azt mondták volna, hogy "Elhagyod a megszokott környezeted" ergó, lehet, hogy elköltözöl, meghalsz, vagy csak lemész a sarki boltba :D
2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tucathoroszkópban olvastad, akkor semmire ne számíts, nem hiszen, hogy tizekétféleképépen alakul a sorsunk hetente. Legjobb ha ilyet el sem olvasol, mert tapasztalatom szerint a jó soha nem jön be, de a rossz sokszor, talán az ember bevonzza azt, amitől fél.
2012. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x) ***** válasza:
Gondolom a kisebb változás a magánéletedben egy új ismerős/barát, vagy régen látott unokatestvér... de hogy ez valóban így lesz-e azt nem lehet tudni.
2012. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
új ismerősnek,barátnak örülnék
2012. aug. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!