Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számíthatok természetes...

Számíthatok természetes szülésre ezek alapján? (lent)

Figyelt kérdés
Első babámnál veszélyeztetett terhes voltam és komplikált szülésem volt, császáros, nagyon magas vérnyomás miatt..Ha kb 2,5 év van a két pici között. A császár miaatt nehezen indult be a tejem, nem is tudtam szoptatni csak pár hétig. Nagyon szeretném, ha a második babánál tudnék szoptatni, szerintetek mennyi esély van rá, hogy természetesen szüljek? Annyit még elmondanék, hogy a császár alatt volt egy kis érproblémám is, de elállították a vérzést.
2012. ápr. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok,hogy mit írnak,mert nekem is ez volt az első terhességemmel!
2012. ápr. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja. Az Istvánban Boros Juditnál két császár után is született természetes úton babóka. Ő mérlegel és ha lehet, akkor engedi a természetes szülést, mert szerinte is jobb a babának-anyának egyaránt.

Ha van rá lehetőséged, menj az Istvánba és érdeklődj!

2012. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kórház,de inkább orvosfüggő...


2császsár után MO-n csak az Istvánban van esély,de 1 után talán több helyen..

Mi Egerben élünk,már itt is van olyan orvos aki engedi (1 hete volt így barátnőm,sikerülttermészetes úton)


Amagasvérnyomás mondjuk acsászár mellett szól...DE az érprobléma pedig a sima mellett,mert ott ugye kevesebbavérveszteség mint császárnál..


A szoptatás pedig nem aszülés módjától függ!

2012. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a szülés módja befolyással van a szoptatásra, mert császár után eleve később indul be az anyuka teje. Nálam az történt, hogy a pici próbált szopizni rendesen, de mivel napokig nem indult a tejem, már szinte "lerágta" a mellbimbómat (ő az energikusan szopizó kisbaba "típus"). A szopási technika sem volt jó, jól jött volna egy kis extra segítség, amit már csak későn kaptam meg. Mikor már nagyon csúnya volt a seb, bimbóvédőn keresztül próbáltam szoptatni a kicsit, de a doktornő majdnem letépte rólam és olyanokat mondott, hogy " azt akarja a gyerek még több levegőt nyejen és üvöltsön?!" szóval biztos lelki okai is lehettek, de talán, ha korábban beindul a tejem, akkor nem jutunk el ilyen rossz stádiumba. Mikor hazajöttünk a mellem be volt gyulladva, szóval kálvária volt. Másodszorra remélem okosabb leszek, akár császár akár nem...
2012. ápr. 15. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!