Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegy, skorpió...

Bika csillagjegy, skorpió aszcendens, férfi milyen ember?

Figyelt kérdés
Mármint az asztrológia szerint...
2012. aug. 7. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ellentmondásos személyiség vagy,az biztos.


A mafla bika,és a ravasz skorpió...összehasonlíthatatlan...

2012. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzám illő!!!!!!!
2012. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? :D
2012. aug. 9. 16:04
 4/6 anonim válasza:
42%
Stabil :) ember , skorpió végletes de kitartó , szeret még a halálon túl is , érzékeny , szenvedély , víz jegy de gyakran mondják , hogy tüzes víz de nem pálinka :)) ... Bika művészi de földies kitartó, odaadó , hosszan szeret , sértődékeny, fejjel megy a falnak , rációk embere. Nem rossz !!!!!!!
2012. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó hülyeséget írt!Ez a lehető legrosszab ami létezik!!A bika aszcendens pont szemben áll a bika napjegyével.Mivel ez egy teljesen két különböző jegy ezért nagyon ellentmondásos személyiség,akik többnyire maguk sem tudják hogy mit akarnak.Tgyük fel valakinek ikrek napjegye van és nyilas aszcendense ugye az is szemben áll egymással,de viszont az ikrek jobban össze egyeztethető a nyilassal,mert mind kettő elég szabad elvű,tehát jobban kompenzál ez így az aszcendenshez és a naphoz mint a bika nap skorpió azscendens.Nekem volt ilyen párom,szinte néha úgy éreztem hogy egy skizofrén van mellettem,olyan hangulat és személyiség változásai voltak 1-2 nap alatt hogy hihetetlen.Hol oda volt a szexért és minden gátat levetkőzött magáról,hol pedig egy gátlásos ember lett akihez akár 1-2 hétig hozzá sem lehetett nyúlni.Utánna viszont megint egy szexmániás őrült jött elő belőle,ha valaki eltudja ezt az ingadozást viselni akkor hajrá!:D
2012. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* bocsánat


skprpi aszcendens áll szemben a bika napjegyével ezt akartam írni..

2012. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!