Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Szűz jegyű férfiak hűségesek...

A Szűz jegyű férfiak hűségesek? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nagyon kritikusak a nőkkel, de hogy a szerelemben milyenek..
2012. aug. 10. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mint a többi.
2012. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
37%

Nem teljesen. Azért egy szűz és egy oroszlán férfi habitusa eléggé különbözik, de a megbízhatóságot azért ne a csillagjegye alapján ítéld meg.

Annyit tudok mondani - szűz férfiként - , hogy nehezebben találnak olyan partnert, akik az ő szűrőjükön túljutnak, és megfelelnek az elvárásaiknak (azok nem feltétlenül irreálisak, inkább sajátságosak), de azt igyekeznek megtartani maguk mellett.

2012. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Jah, én is az vagyok, Szűz férfi. Nem csaltam még meg soha senkit (ez nálam csóknál kezdődik), de azért flörtöltem már vagy nézegettem más nők adatlapját társkeresőn, miközben volt valakim. Hogy ez mennyire számít hűségesnek, azt döntsd el Te. A megbízhatóság viszont áll, rettenetesen kínban vagyok, ha valamit nem tudok teljesíteni, amit megígértem.

Mennyire vagyok kritikus a nőkkel? Szerintem nem nehéz megütni nálam a mércét, akinek nem sikerül, annak másnál sem sikerülne. Külsőre nincsenek is szinte semmilyen elvárásaim (ne legyen olyan ronda, hogy mások előtt szégyenkezni kelljen miatta), de elvárom, hogy legyen azért egy kis esze, és kedves, nőies természete legyen. Feminista diktátorok, házisárkány-fiókák repülnek az első adandó alkalommal, meghagyom másoknak a kínlódást, hogy "nőt" faragjanak belőle.

Kb. ennyi.

2012. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem ez alapján döntök, kedves utolsó :)


Előzőknek köszönöm a választ:) Kíváncsiságból kérdeztem nem ítélkezek én a szűz jegyü fiúkról, akik szerintem nagyon is édesek, éppen ezért voltam kíváncsi, én bak jegyű nő vagyok és szerintem nagyon illene hozzám egy ilyen csillagzatú férfi:))

2012. aug. 10. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
apám szűz, megcsalta anyámat és az összes barátnőjét. most egy mondhatni hajléktalan koszos nőt dug,csak azért mert így nem kell fizetni. 52 éves és csak a fiatal (20-30) éves nők jöhetnek nála szóba. nyílván ez nem horoszkóp függő,de azért leírtam
2012. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"én bak jegyű nő vagyok és szerintem nagyon illene hozzám egy ilyen csillagzatú férfi:))"


Le se kellett volna írni, a kérdésből kiderült, hogy nő vagy. Ráadásul eléggé ostoba. Téged meg fog csalni _minden_ szóba jöhető férfi, pont azért, mert _ostoba_ vagy! Majd ha leveszed az ellenzőt, akkor talán nem...

2012. aug. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz:)

Téged viszont csalhattak már meg jópárszor..ilyen természettel kisapám..

2012. aug. 12. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hééé! Nem összekapni EMBEREK!!!!


Se ne provokáld a kérdezőt, se ne szólj vissza!!! Főként, hogy most én 'beszélek'. :))) Tessék bocsánatot kérni, mind2töknek!! :)


Én Oroszlán vagyok, az utolsó a hónapban, de az új horoszkópok szerint Szűz. A jelenlegi barátnőm, aki 3,5 évvel fiatalabb nálam, néha úgy érzem, hogy nekem kell "nőt" faragjanak belőle, pedig nem mai csirke. :))


Idézgetnem kell a 3as kommentelő szavait.

Nem lenni büszke rá, de csaltam már meg barátnőt. "Hogy ez mennyire számít hűségesnek, azt döntsd el Te" :)) Viszont megbízható vagyok és erre törekszem is!! Rettenetesen kínban vagyok, ha valamit nem tudok teljesíteni, amit megígértem. Mennyire vagyok kritikus a nőkkel? Szeretem a csinos nőket, volt is ilyen b.nőm, de a mostani barátnőmnél hiányolok dolgokat. Nem vagyok szerelmes belé, ellenben jól érzem magam vele, minden téren. Szakítani nem akarok, nem bántanám meg ezzel, most jó ez így, ahogy van…


Kb. ennyi.

2012. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy szűz vagy kedves utolsó. Kell a biztos pont. Inkább egy kevésbé jó, mint a bizonytalan...
2012. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!