Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi-iker nő? Kos férfiak...

Kos férfi-iker nő? Kos férfiak tényleg megbízhatatlanok, vagyis nem hűségesek, ezt tapasztalom

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 03:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez igy van. ráadásul egocentrikusak,amit egy hullámzó kedélyű iker nagyon nehezen visel majd el. plusz mindkét jegy csapongó: a kos azért mert önimádó és önigazoló, az iker pedig szintén önigazó vagyis ha bármi nem jó neki hajlamos máshoz menni.
2012. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy kos kevésbé lenn hűséges, mint egy ikrek. legalábbis én azt vettem észre, hogy az ikrek sokkal kicsapongóbb, és ráadásul mindezt titkolja is, hazudni sem rest. míg a kos őszinte és megbánóbb jellem.

Ám nem ettől függ, hogy két ember hűséges-e egymáshoz, max hajlamot ad a csillagjegy, de egyáltalán nem biztos hogy kijön ez az egyénnél.

2012. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi ugyanúgy lehet megbízhatatlan, mint egy nő. Azon múlik milyen neveltetést kapott, a társaság amibe járt hogyan alakította, a tévé, internet és újságok milyen hatással voltak rá.

Meg kellene már érteni, hogy nem a horoszkópja fogja meghatározni, hogy milyen ember valaki.

2012. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van egyformák. Én egy reptoid férfit ajánlok neked.
2012. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kos férfiak a legnagyobb ribancok a világon. Kivétel nélkül mindenkit megcsalnak, és nem fogják fel tettük jelentőségét. Cserébe viszont iszonyú féltékenyek (hiszen magukból indulnak ki), ellenőrizgetnek, parancsolgatnak. Tényleg jó választás.
2012. máj. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kos férfihoz valami mazochista csillagjegy passzol, akinek bejön, hogyha állandóan belétörli a lábát. Nem tudom, hogy melyik csillagjegy ilyen, de az Ikrek biztos nem.
2012. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 akaratos75 válasza:
Na itt van nektek egy kos ferfi. en. Rak jegyu paromert mindent megtettem ejjt nappala dolgoztam hogy mindent eloteremtsek. husegesen csak a csaladomnak eltem. uzletet nyitottam neki segitettem hogy megvalosithassa elkepzeleseit. majd egy draga nagymama meg par irigy testver addig stuffolta mig elhagyott egy szinte csovesert. meg a gyerekeit is eldobja. Az igazi tarsam pedig alltalanos iskolai osztalytarsnom lett aki iker. A rak megol az allando bizonytalansagaval ketkedesevel. az iker pedig velem dolgozik a jovon majdnem ugy mint en hiszen hasonlo a mentalitas megis masok vagyunk es nem zavarjuk egymast. hat ennyi. ha meggondolnatok hogy mit irtok le kevesebb embert befolyasolnatok. de kibicnek semmi sem draga ugye?
2013. jan. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!