Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő vagyok és egy bika...

Vízöntő vagyok és egy bika akar velem randizni. EZ NEM IDEÁLIS PÁROSÍTÁS. Amúgy a pasi bejön, szerintetek érdemes foglalkozni az aszcendensével, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 17:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
# 6 ez az én poénom volt és eredetibb formában is fogalmaztam meg. Kéretik nem plagizálni.
2012. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy nem 12 állatövi jegy van?? :O Ez alapjában megrendítené a világnézetemet. Ne szórakozz ilyenekkel, ez nem vicc!!!!!
2012. aug. 12. 17:44
 13/26 anonim válasza:
100%
9-essel értek egyet. Addig jó ez a horoszkópos, csillagos, együttállós meg a többi babonás sz@r, amíg nem ez határozza meg az életedet. De ha ettől teszed függővé életed lehet hogy legfontosabb döntését, akkor már régen rossz...
2012. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azt mondja a horoszkópod hogy nem lesz sose pasid !
2012. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked egy szűz csaj kell. Egy leszbi, tudod az aszcendens transzcendese, öntögethetitek a vizet a szűzhártyára.
2012. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de asz asztrológia mindenestül úgy kamu, ahogy van : (


[link]

[link]


Esetleg ha szerinted mégis, elmagyarázhatnád, hogyan működik.

2012. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz választás ha szereted az animál szexet.
2012. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés valami vicc?Hány éves vagy?12?
2012. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Képes lennél valakivel nem összejönni csak azért, mert valaki azt mondta, hogy nem illik össze a horoszkópotok?

Szerintem inkább tényleg hagyd az egészet, neked nem való párkapcsolat.

2012. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"…az asztrológia egy ősi tudomány, amit érdemes komolyan venni."


Ősinek ősi, de hogy tudomány, azt honnan vetted? Jelenleg ott tart az asztrológia, hogy az összes tudományos teszten megbukott. LINK: [link]


12 állatövi jegy téma: Mi van a kínai horoszkóppal, ami 12 más állatot társít az asztrológiához? Ráadásul nem havi, hanem éves lebontásban. Nekem a kínai horoszkóp Fa-Nyúl jegye teljesen különbözik a "nyugati" horoszkóp Vízöntő-Oroszlán jegyével. Sőt, az egyik homlokegyenest ellentmond a másiknak.


Nem működik, hidd el! Elhiszem, hogy fájdalmas, ha át kell értékelnünk a tudományos világnézetünket, azonban értelmes ember a bizonyítékoknak hisz, és időnként átértékeli a világképét. Egy idő után pedig rá fog jönni, hogy nem is dől össze a világ, ha át kell értékelni a nézőpontunkat, azzal is tágul a látókörünk, kevesebb kóklernek-szélhámosnak dőlünk be a jövőben.


Az egészséges kétkedés sosem árt.

2012. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!