Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok 1 lányba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 1 lányba aki most osztálytársam. Amióta ismerem bejön de nem tudom elmondjam e neki mit érzek? Iránta nem tudom h ő mit érezhet. Igazábol nagyon jó barátok vagyunk és nem tudom érdemes e feladni a barátságot:S kérem segitségeteket

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod hány esetet hallottam már, hogy valakik X év eltelte után felnőttként találkoztak valahol és akkor derült ki hogy tinédzser korukban oda voltak egymásért...


-Miért nem mondtad el akkor? - Mert nem mertem. -Pedig én is fülig szerelmes voltam beléd.


Inkább mond el "feleslegesen" mint azt bánd hogy mi lenne HA... Bátorság és hajrá!


18/L

2012. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mondmeg neki nem veszíthetsz semmint énis igy szereztema barátnömet 4évig csak barátok voltunk de utána beleszeretem és kikértemaz egyik idöseb barátom tanácsát hogy mondjam el neki elis mondtam neki és most 6éve együt vagyunk 29/f
2012. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!