Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, aki eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki eléggé bejön. Kb. fél hónapja, elmondtam neki mit érzek. Ő pedig örült ennek. Nemrég pedig azt mondta, hogy 'Nemsokára együtt leszünk. ' Nem tudom, hogy mire vár? Érdemes rá várnom? Vagy hülyít? Mert én tényleg, nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés

Itt folytatom.. mert fentre nem fért..

És ma az bizonytalanított el, hogy írtam neki reggel üzit, hogy 'Jó reggelt stb. Bocsi hogy nem írtam este. ' Ő meg, hogy 'Nem baj xD' Nekem ez baj:/ Mert így olyan, mintha nem zavarná, ha nem keresem. Szóval. Szerintetek komolyan gondolja? Vagy zavarja ha nem írok, csak nem akarja hogy tudjam?

Kiegészítés képen még annyit, hogy mint mondtam, elmondtam neki, mit is érzek és azt utóbbi időben elég sokat beszéltünk. És hogy Ő is belém fog szeretni ha így folytatom... De honnan tudja, hogy fog? Mi lesz ha nem?....


2012. máj. 14. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos jó eséllyel csak barátként tekint rád. Szerintem hanyagold egy kicsit és meglátod, te mennyire hiányzol neki.
2012. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hanyagolnám én ha tudnám... De nem bírom ki nélküle... néha.. ha nincs fent is sírógörcs kerülget..:/
2012. máj. 14. 14:46
 3/5 ismeretlenXDD válasza:
mondd el neki, mit érzel, mert ha egyszer már ömlengtél neki, most sem fog kiröhögni, max azt mondja, h nem. na és?! ezer másik fiú is van, elég ha akkor vele csak barát leszel
2012. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom, hogy régen írtad ki a kérdést, de ha még olvasod: mi lett végül?
2013. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve ugyan.. :D

Semmi, egy idő után már nem beszéltünk annyit, azt hittem majd lesz valami komoly, de nem. :) Lett másik barátnője, azóta meg kitudja mit csinál.

2016. aug. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!