Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azonos horoszkópúak párkapcsol...

Azonos horoszkópúak párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Oroszlán vagyok. (20/f)

Sose találtam még egyértelmű választ, hogy ki/kik illenek hozzám, mindig mindenhol mást mondanak. Csak érdekességkép érdekel, amúgy meg nem foglalkoztat, hisz nyilván nem ez alapján fog megtetszeni vagy fogom megszeretni, főleg, hogy először nem is tudom, hogy mi a horoszkópja.

Az asztológia azt mondja, hogy az azonos horoszkópúak nem illenek össze, nem jönnek ki egymással.

Ennek ellenére azt kellet tapasztalnom, hogy az oroszlán lányok között van azok akik a legnagyobb hatással vannak rám. Ezt úgy értem, hogy nagyon tetszenek és nem csak egyszerű szexuális vonzódásról van szó, hanem a szerelmeim

is oroszlánok voltak.

Párkapcsolatban még nem voltam, amivel nincs is baj és rá is érek lekötni magamat. De a kíváncsiság bennem van, hogy akkor milyen horoszkópú is lenne az ideális pár, hogy az áhítót oroszlánok akik annyira eltudnak varázsolni, az tényleg csak egy plátói szerelem, amiből hosszútávon nem tudna egy zökkenőmentes kapcsolat lenni vagy két oroszlán is tudna boldogan élni együtt?

Igazából egyáltalán nem ragaszkodok oroszlánhoz és sok másik lány is nagyon tud tetszeni, csak csupán ezek a tapasztalataim.



2012. aug. 13. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Azzal jössz össze akivel akarsz, a horoszkópot meg szard már le...
2012. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne horoszkóp alapján válassz párt magadnak!Soha nem fogom megérteni,hogy miért nem az érzéseire hallgat egy ember,és miért dől be ilyen butaságoknak.
2012. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindketten oroszlánok vagyunk, (az aszcendensünk is egyforma) hát, mit mondjak, működik huszonéve.

Ugyanaz idegesít benne, mint magamban.

És ezzel együtt tudom, mikor miért "olyan" :-)

Víz jegyűt ne válassz, mert kiborítanak minket, a föld jegyűekkel sem igazán jövünk ki. A levegő jeyg unalmas számunkra.... Csak a tüzet értjük meg!

2012. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

A horoszkóp nem egy valós dolog, ahogy a csillagképeknek sincs értelme hiszen nem léteznek valójában.

Szerinted mindenkire jellemző a leírás a horoszkóp alapján? Jajj dehogy, néhány emberre jellemző, a többire meg szinte egyáltalán nem. Én is oroszlán vagyok, egyáltalán nem olyan mint amilyennek leír a horoszkóp. Ez csak egy hülyeség.

2012. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor én tuti kiborítanálak mint Józsi bácsi a talicskából a trágyát:D Rák vagyok skorpió aszcendenssel:D
2012. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti elnézést...
2012. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezt az aszcendenst sosem értettem.

És kik a tűz jegyűek, mert ezeket nem tudom fejből?

Én teljesen, megértem akik azt mondják, hogy ne foglalkozzak vele, meg hallgassak a szívemre. De ha nem csak a szerelmet nézzük, hanem bármilyen kapcsolatot, akkor miért van az, hogy különböző emberek különböző módon jönnek ki egymással?

2012. aug. 13. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem vagyunk egyformák,kérdező.Rám mondjuk jellemző sajnos a jegyem(rák),visszahúzodobb vagyok és könnyen meg tudnak bántani...
2012. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked:


" Horoszkópunkban a tengelyek orientációs pontokként szolgálnak. Az aszcendens-deszcendens tengely mindig horizontális, tehát vízszintes. Az aszcendens (ASC) a keleti horizontot jelöli a születés pillanatában (tehát azt, ahol éppen felkelt a nap), a deszcendens (DES) pedig a nyugatit.

Aszcendens (ASC): öntudatosság, egyéniség, megjelenés, alkalmazkodás, határok - ez az a pajzs, amit az egyén a világ felé mutat, hogy megvédje belső énjét, vagyis születési (Nap) jegyét. Mivel mások ezt látják először, az ASC elrejti az igazi személyiséget. A kifelé forduló aszcendensű egyén látszólag már akkor megosztja velünk valódi énjét, amikor még csak 5 perce beszélünk vele. Viszont, ha a Nap jegy befelé forduló, akkor ez a nyíltság, csak a látszat.


Az aszcendens az alkalmazkodási képességünkre is hat. Tehát, hogy mennyire vagyunk képesek beleolvasni a környezetünkbe. Sőt, a külső megjelenésünkre is hatással bír, pl. egy Nyilas esetlen lehet, míg a Bika talpraesett. A Vízöntő sokkolni akar, a Mérlegnek fontos az öltözködés, a Skorpió pillantásával a vesénkbe lát, míg a Halak tekintete álmodozó. Rávilágít határainkra is. A Kos tudja: "Ez vagyok én", míg a Halak bizonytalankodik: "Ki vagyok én és ki vagy te?".


Deszcendens (DES): kölcsönhatás, társ, kapcsolatok utáni vágy, együttműködés - a kapcsolat helyét jelzi a lehető legtágabb értelemben. A deszcendensen álló jegy mutatja meg, hogy mennyire egyszerű valakihez viszonyulni, és mennyire sikerül mások nézőpontját figyelembe venni.


A DES-nek fontos szerepe van abban is, hogy az egyén képes-e az intimitásra és az elkötelezettségre, és ha igen, akkor mennyire. Egy önvédelmező vagy elnyomó jegyben a kapcsolat mindig nagyobb kihívást jelent. Tehát az ilyen egyén nehezebben alkalmazkodik a társához. A deszcendens végülis a (pár)kapcsolat utáni vágy, vagyis, hogy összeegyeztessük a "te" igényeit", az "én" igényeivel.


A deszcendens azt is jelzi, hogy milyen tulajdonságokat vetítünk ki másokra. Szóval, hogy személyiségünknek melyek azok a jelei, amit másokon keresztül élünk meg, és nem önmagunkban."


[link]

2012. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a kezecskék is.
2012. aug. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!