Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az alábbi állatövi jegyeket...

Az alábbi állatövi jegyeket tartalmazó táblázatot nézve (keleti és nyugati) két különböző állatövbe tartozok. Akkor most melyik vonatkozik rám, ami mérvadó?

Figyelt kérdés

Itt a link a táblázathoz:


[link]


Én március végén születtem.


Ez nyugati horoszkóp alapján a Kos állatjegybe tartozik, ami tűz jellegű és uralkodó bolygója a Mars.


A keleti (védikus) alapján viszont a Meenam-ba tartozik (ami a nyugati alapján a Halak jegy), víz jellegű, és uralkodó bolygója a Jupiter és a Neptunusz.


Most akkor rám, aki Magyarországon születtem, március hónap végén, melyik tartozik?


2012. aug. 17. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, reagálva a privátban hozzám intézett mondatodra: azt meséld el nekem kicsi csillag, hogy ha nem lenne egy hatalmas humbuk az egész, akkor miért kellett ezt a kérdést kiírnod? Hogy fordulhat az elő, hogy 2 különböző asztrológiai jellemzésben te 2 teljesen eltérő tulajdonságokkal rendelkezel elméletileg? Könyörgöm... akkor legalább lenne egységes, de ez így oltári nagy baromság. És még a születésnapra írt külön jellemzésekben sem hiszek, mivel 2 olyan ismerősöm is van, akivel pontosan ugyanazon a napon születtünk (ugyanaz az év is) és mégis teljesen mások vagyunk. Nem lehet milliónyi emberre ráhúzni 1 jellemzést. Illetve így könnyű, hogy több száz millió embert érint mondjuk a mérleg jegy, és arról kitalálnak valamit, ami egyértelmű, hogy bizonyos hányadára (a véletlennek köszönhetően) igaz is lesz. Hát hatalmas tudomány ez az asztrológia.
2012. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolom, ezt a Kedvesednek küldted, kis csillag utalással! Remélem, ő is olvassa az oldalt, így eljut majd hozzá. :)
2012. aug. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!