Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a nehezebben kiismerhet...

Melyik a nehezebben kiismerhető csillagjegy: ikrek, vagy skorpió?

Figyelt kérdés

tudom hogy az ikrek elég bonyolult, mert 2 személyisége van...nem egy ikrek embert ismerek, viszont skorpió ismerősöm nem nagyon van, legalábbis nem szoktam beszélgetni vele...annyit tudok a jegyről hogy elég óvatos és nem tárja fel az embernek egyből minden titkát, nagyon meg kell hogy bízzon valakiben ahhoz, hogy mindent elmondjon neki.

Ezért érdekelne, hogy melyik jegy a keményebb dió....vagy esetleg van más jegy ami ennyire összetett és kiismerhetetlen? pl.: rák...stb ha szerintetek van bonyolultabb is akkor leírnátok :)

kort is kérek és azt is hogy a jegy szülötte, akiről írtok férfi vagy nő mert ugye az sem mind1 :)



2012. jún. 8. 12:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
31%

Szia én skorpió nő vagyok,szerintem a skorpió az egyik legnehezebb jegy,és igen,pont illik is amit írtál,az óvatosságot illetően. Én örülök,hogy skorpió lettem.

Ha érdekel a jegy esetleg,kérdezz bátran :)


20/L

2012. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek ikrek és skorpió jegyű fiatalokat is, és egyikre sem illek a csillagjegye alapján meglévő leírás. Rám sem, szóval az ember tulajdonságait a neveltetése, családi és baráti környezte befolyásolása határozza meg, nem a bolygóállás.
2012. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Én ikrek vagyok skorpió aszcendenssel.Szerinted mennyire vagyok nehéz eset?:D
2012. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az igen ! XD nem lehetsz semmi :D
2012. jún. 8. 12:56
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Ikrek pasi:

(Nekem nem kell olyan többé!) Úgy hódít, hogy színészkedik. Olyannak adja magát, ami biztos bejön a kiszemeltjének. Sokáig tökéletesen játszik, eközben a valódi énjéről alig lehet bármit is megtudni. Nem tűnik fel sokáig, hogy másmilyennek mutatja magát! Majd ha már biztosnak érzi maga mellett a nőt, akkor szép lassan előjön az igazi énje.

Soha nem érkezik időben, ígérget, nem tartja be, kedves és érdeklődő, szinte minden érdekli. MIndenben benne van, legalábbis rámondja, de amikor megvalósításra kerülne a sor, akkor erre-arra hivatkozva, lemond mindent. Kiszámíthatatlan és nem lehet megbízni benne. Ha megvan beszélve vele, hogy holnap állatkertbe megyünk, akkor jobb, ha nem élem bele magam, mert lehet nem lesz ott a megbeszélt időben és felejthető az egész. Nála minden megbeszélt eseményre érdemes egy alternatív programot tervezni...

Imádja a konfliktusokat, mert szeret vitázni és veszekedni is. Nem a békesség a célja, hanem hogy most de jót vitázott, de jól meggyőzte a másikat... Eleinte ilyet nem csinál.

Azt mondom, hogy eleinte nehéz kiismerni, de utánna tök jól átlátni rajta, később már számítani lehet arra, hogy úgysem lehet rá számítani... :-) nem könnyű kibírni, bármilyen szórakoztató is néha!


Skorpió nő:

Nem mondanám, hogy nem kiismerhető. Inkább ravasz és csak a saját érdekeit nézi, bármire képes, hogy magának mindent megszerezzen. És ezért titkolózik, trükközik. Simán kihasznál egy jószándékú barátot, segíteni csak akkor segít másnak (olyannak is, aki már neki segített),ha már őmagának mindene megvan, és jól érzi magát. De amíg ő hiányát érzi valaminek, addig csak érdekkapcsolatok jellemzik és nem igazi barátságok, mégha annak is adja elő. Rettentően irigy tud lenni más sikereire, még akkor is ha valójában ő sokkal sikeresebb. A párjához féltékenyen ragaszkodik. Saját maga után ő az első, akiért hajlandó a kisujját mozdítani, mert hisz kell neki. Párként esetleg elviselhető, ha az illető bírja az állandó ellenőrzést és a fogságot. Skorpióval barátságban lenni viszont nem tanácsos, csak óvatosan, mert kihasznál!


Rák nő:

Tanácstalannak és bizonytalannak tűnik sokszor. És sokmindenre mondja, hogy nem tudja. Hagyja, hogy más csinálja meg a dolgokat. Aztán ha az megcsinálta, akkor jön, hogy de mért így csináltad, nem így kellett volna, mért nem vártál meg, mért nem kérdeztél, mért nem...

Valójában mindenről megvan az elképzelése, csak nem szereti előre elmondani. Ezen kívül az is baj, hgoy nem fogad el más megoldást a sajátján kívül.

Ezért nehéz vele. Amúgy nem mondanám kiismerhetetlennek. Jó előre egyeztetni kell vele mindent, és aláíratni vele, hogy jóváhagyta az ügyet... :-)


36N (nyilas)

2012. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Hát én ikrek vagyok, és az itt leírtak közül amit olvastam nem igazán illenek dolgok rám...


Nem tűnik kicsit általánosítónak számotokra ez az asztrológia dolog?

2012. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg nem igaz mindig mindenkire, de a fenti leírás az nagyon jellemző sokszor (máskor meg nem) :)))
2012. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Skorpió vagyok ikrek aszcendenssel... robbanóelegy xD


Nem szeretem egyből kiadni minden "titkomat", de nem az óvatosság végett, hanem mert jobb dolgom is van annál, hogy magamról csicseregjek.


Néha túlságosan is belelátok az emberekbe, és vissza kell fognom magam, hogy ne analizáljam őket állandóan. Van bennem egy ösztön, hogy mindent "megjavítsak", és ez abban nyilvánul meg, hogy szembesítem az embereket a hibáikkal, amiket rendbe hozhatnak. Ezt mára sikerült valamennyire háttérbe szorítani, de van még hova alakulni.


Eléggé kétarcú vagyok.

Egyrészt nehezen bírok meglenni egy helyben, folyton hajt valami a felfedezések irányába, olyankor meg akarom váltani a világot, tele vagyok életerővel, máskor viszont rámtelepedik egyfajta passzív feszültség, és olyankor nem igazán szerencsés a társaságomban tartózkodni xD


23,N

2012. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
23N vagyok: Ja, és az érdekkapcsolatoktól felfordul a gyomrom. Legyen az baráti, munkatársi vagy szerelmi - nem tudnék tükörbe nézni, ha lehúznék valakit anyagilag vagy más módon. A másik az, hogy nincs is rá szükségem.
2012. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:) utolsó! igen ez a passzív feszültség amit írtál a skorpióra nagyon jellemző....néha-néha magába fordul és hajlamos a depresszióra :)
2012. jún. 9. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!