Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az az aszcendens? Honnan...

Mi az az aszcendens? Honnan tudom, hogy az enyém mi?

Figyelt kérdés
Segítség!!

2012. aug. 22. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Kedves hölgyem,


Örülök, hogy így érdeklödik az asztrológia és azon belül az aszcendense iránt. Percenkénti 1000ft-os tarifadíjért elvégezhetek egy fél órás japán szerencsebevonzó mágiát, ezek után pedig ha igényli, lekérdezhetem az égiektöl az ön aszcendensét.


Ha érdekli az ajánlatom, csak csörögjön.


Utóirat: Táv állatorvosi gyógyítást is vállalok, macskákon ma 50%-os kedvezménnyel!


Üdv,

Dr. Abraca Amanda - TV, rádió jós és állatorvos

2012. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
engem komolyan érdekeel :(
2012. aug. 22. 23:50
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

[link]

Ha nagyon érdekel... De én a helyedben nem tulajdonítanék nagy jelentősséget az egésznek. Jó ha tudod, az életedet NEM a több száz, vagy tízezer fényévnyire lévő csillagok szabják meg. A szomszéd utcában döcögő busz nagyobb hatással van rád.


Pedro

2012. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, bár soha nem függtem a horoszkópomtól. Elolvastam, volt mikor bejött, volt mikor nem. Ismerem a szabályokat! köszi
2012. aug. 23. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Abraca Amanda, nem írtál csengőszámot :D
2012. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Karesz6969 ***** válasza:

A kérdésedre a válasz:

[link]

2012. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A te aszcendensed a ló. Pontosabban az egyik testrésze...
2012. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!