Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az, hogy amilyen az...

Igaz az, hogy amilyen az ascendensed, olyan csillagjegyű emberekkel jól kijössz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 10:27
1 2
 1/12 17. ***** válasza:
69%
Szerintem ez kezdetben neveltetés,azután pedig intelligencia kérdése.
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon köze van ehhez a horoszkópos hókuszpókuszhoz, de nekem oroszlán ascendesem van, és a legjobb barátnőm csillagjegye oroszlán. :D
2011. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ezen még sose gondolkodtam, de én Kos vagyok, Bika aszcendenssel, a férjem pedig Bika. Pedig a Kos meg a Bika horoszkóp szerint nem illik össze...
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Exemmel több hónapig nagyon jól el voltunk,majdnem egy évig. Utána megnéztem a horoszkópunk szerint mennyire illünk össze. És annyira bemeséltem magamnak,hogy nem illünk össze hosszú távon, hogy szerintem ez az oka, hogy megromlott a kapcsolatunk. Tudat alatt szerintem befolyásolt...:S:D Azóta nem hiszek az ilyen marhaságokban és meg se nézem inkább.
2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eredetileg a szűz és az oroszlán kapcsolata sem túl ígéretes, valamiért viszont remekül működik nálunk.
2011. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz:) Kos az aszcendensem, és az egyik kossal remekül kijövök, a másikat meg utálom. Jól kijönni valakivel oda vissza működik. A feltevésed alapján: én vízöntő vagyok kos aszcendenssel. Kijövök jól egy kos ismerősömmel, akinek viszont nem vízöntő az aszc.se, hanem mondjuk nyilas. Akkor ő elvileg a nyilasokkal kéne jól kijöjjön, nem a vízöntőkkel. Kicsit ellentmondásos a dolog. Azért tűnhet hihetőnek, mert 1:12 az esély hogy olyan csillagjegyűvel ismerkedsz meg amilyen az aszc.sed. Szerintem ez matematikailag egy elég jó esély. Minden csillagjegyből tudnék olyat mondani akivel jól kijövök, és olyat akivel nem. Alapvetően meghatározott számú személyiség típusokba tartoznak az emberek (nem csillagjegy alapján), ezért én inkább ezzel hoznám összefüggésbe az emberi kapcsolatokat. Több köze van a valósághoz. Volt egy osztálytársam akivel szinte percre pontosan ugyanakkor születtünk, ugyanabban a kórházban, és távolról sem hasonlított egymásra a személyiségünk. Nem is ugyanazokkal az emberekkel jöttünk ki jól. Pedig osztálytársak lévén sok közös ismerősünk volt. Ráadásul a nemünk is egyezett, szóval azt sem mondhatjuk hogy azért mert ő fiú én meg lány. Valamint egymással sem jöttünk ki túl jól. Nem voltunk egy hullámhosszon. Ezeket mivel magyarázná aki hisz ebben? Szóval azt hiszem elég közelről tapasztaltam ezeket hogy ki merjem jelenteni hogy alaptalan a csillagokat okolni két ember viszonyáért:)
2011. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyiből nem lehet megállapítani. Két egyforma csillagjegyű ember sem egyforma, mivel a horoszkópban még a Napon kívül ott van a Hold, a bolygók, a jegyek, a házak, a fényszögek, a különleges pontok, stb... és ezek kapcsolata. Úgyhogy egy-két momentumból megállapítani, hogy két ember illik-e össze, kb. olyan, mintha azt kérdeznénk, kijön-e egymással két ember, ha mindketten szeretik az olasz konyhát. :)
2011. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 11:51


Látod, ha lett volna annyi eszed, hogy inkább utánanézz az asztrológia lényegének és működésének, nem agyaltál volna hülyeségeken. XDDD

2011. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Skorpió az aszcendensem és a büdös életbe nem kezdek többet ilyen jegyű nőkkel. A kúráson kívül más nem működött velük. Az sem volt valami top1, ha néha igen, az az én verejtékes univerzumba szökő energiámnak volt köszönhető. Kúrógép néven becézgetett az egyik (másikkal nem sikerült ágyba jutni) ennyi kaptam amiért a száraz kórón is rügyeket fakasztottam. Különben ezerszer is oroszlán, ha a kijövetelnél tartunk, pedig ahhoz semmi köze a grafikonom egyetlen bolygójának sem. Hold, nap, asc-nek nem na, annyit tudok (ám) csak. :-)
2011. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű szerintem :) Ikrek az aszcendensem, és ikrek cs.jegyű a barátom, de van egy másik ikrek ismerősöm, akitől viszont falra mászom :D Lehet, hogy azért, mert neki meg mondjuk bika az aszcendense, ami nem passzol az én skorpió csillagjegyemhez, de kétlem, hogy csak asztrológiával magyarázni lehetne az emberi kapcsolatokat.
2011. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!