Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi ( Rák aszc. )...

Oroszlán férfi ( Rák aszc. ) + Halak nő ( Nyilas aszc. ) Működhet hosszútávon ez a kapcsolat asztrológiai szempontból?

Figyelt kérdés
(Akik szerint hülyeség a témakör, azoktól nem kérek választ.)
2012. szept. 1. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
(Akik szerint hülyeség a témakör, azoktól nem kérek választ.) Ezt mindig oda írják, de senkit sem izgat. Hülyeség a témakör és nem fog működni, mert hülye vagy, hogy hiszel ebben.
2012. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell kérned a választ ahhoz, hogy megkapd.
2012. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi az, hogy asztrológiai szempontból??? Már ez is egy szempont a párválasztásnál? Bocs az offért és az EZO tévé hívők lepontozhatnak ha akarnak, de ezt ki kellett írjam.
2012. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Oroszlán a férjem, én halak nő vagyok.

Aszcendensünket nem tudom.


4,5 éve együtt, 3 hónapja házasok.


Nem hinném, hogy mi vagyunk az ideális pár. Volt aki azt mondta, hogy kevés párnál érezte azt, amit nálunk, de ez még az elején volt. Az első 1 évben szinte tökéletes volt.


Most már sokkal jobban érzem azt, hogy a szerelmi horoszkóp nagyon illik ránk.


Én nagyon felnézek rá, mert hihetetlenül intelligens, végre egy nálam okosabb férfi, megbízható, türelmes, jó természetű, ráadásul nagyon jóképű tud lenni (ha megborotválkozik és nem nyíratja tövig a haját:).

De ezt a rendületlen csodálatot Ő nem tanúsítja felém. Nem érzem magam mellette jó nőnek és tulajdonképpen ki is mondta, hogy átlagosnak tart. Az önbizalmam tönkrement mellette teljesen. Tulajdonképp feleségül is azért mentem hozzá, mert annyira elhittem hogy átlagos vagyok, hogy már senkiről sem hiszem el, hogy igazán szépnek láthat. Az előző párom nem ilyen volt, ő csodált, és a horoszkóp szerint összeillettünk, csak épp nem voltam szerelmes belé, plusz unintelligens volt és úgy gondolta mellesleg, hogy az asszony verve jó.

Oroszlán párom sose ütne meg, és jó ez a biztonságérzet.

Udvarolni viszont nem tud. Még a bók is kritikának tűnik a szájából. Szinte sose hívott meg semmire, mindent felesben álltunk, mai napig sem szeretnék anyagilag függni tőle, mert elég szarrágó anyagi téren, nem csak velem, a többi családtagjával is.

Ja, annak ellenére hogy azt erősíti bennem, hogy nem vagyok jó nő, amikor meglátott menyasszonyi ruhában, elsírta magát.

Nem lehet rajta kiigazodni, és bár sokszor úgy érzem, nem szeret engem szerelemmel, az ellenkezője se igazolódott be soha.

Nem csal meg, nem környékez más nőket, igazából néha úgy érzem, ő nem tud rajongani senki iránt.


Az életemet oroszlán módon leuralja, állandóan megmondja mit kéne másként csinálnom, bár sokszor egyébként igaza van. Viszont én meg elég makacs vagyok és eszem ágában sincs feladni a nekem fontos dolgokat. Pl. utálja, ha a kutyáimat puszilgatom. Mindig kapok is megjegyzést, de marhán nem érdekel, akkor is puszilgatom őket. Kompromisszumra hajlandó vagyok, nem jöhetnek már be minden szobába, de a házból a kedvéért se tenném ki őket, igaz ezt nem is nagyon erőlteti, de mindig csipkelődik velem, ha nap közben beengedem a kutyikat.


A szobámban amúgy összeköltözés után hamar úgy jártam, hogy teljesen leuralta a terepet, tulajdonképp szinte az összes bútort birtokba vette.


Amúgy meg pont ezt a lehengerlő stílust szeretem benne, a határozottságát, ahogy kézen fog és átvisz a zebrán, meg felhúzza a cipzárt a kabátomon ha télen kilépek a hidegre, de pont ez a tulajdonsága idegesít akkor, amikor mindenbe beleszól, hogy mit csináljak és hogyan.


Nem könnyű közös érdeklődési kört találnunk, mert ő pont azokat a zenéket utálja, amiket én imádok és fordítva.

Színházba szívesen járnék, de ő nem.

Rettentő nehéz olyan filmet találnunk ami mindkettőnknek tetszik. Viszont ha találunk egy-egy sorozatot, amit mindketten imádunk, akkor azt nagy élvezettel nézzük részről-részre egymást ölelve az ágyban.

A társasjátékozásban is nagyon egymásra találtunk. Eszméletlen jókat csatározunk egymással. Sajnos szinte mindig ő nyer, de azért nem hagyom magam.

Különbözőségeink ellenére úgy érzem, egyensúlyra találtunk. Nem vagyunk nagyon elmászkálós típusok. Munka után már csak arra vágyunk, hogy itthon lehessünk. Ő inkább internetezni, torrentezni szeret, én a kutyákkal játszok ilyenkor. A házimunkában egyre jobban kiveszi a részét, de ez nem volt mindig így. Eléggé a sarkamra kellett állnom, hogy végre csináljon valamit. Amikor meguntuk a külön-szórakozást, jön a közös sorozatnézés vagy társasjáték.

Előfordul egyébként, hogy nagyon egyedül érzem magam, pont a különbözőségeink miatt. De ha meg arra gondolok, hogy ő tulajdonképp annyira férfias, és ha hasonló lenne hozzám, akkor nőies lenne, akkor már nem is akarom annyira hogy velem érzelegjen egy-egy gyönyörű musicalen.


Szeretném, ha azt éreztetné velem, hogy én vagyok számára az egyetlen nő a világon. Mondta ugyan a múltkor, hogy nem cserélne el senkire, és hogy nem akarja, hogy megváltozzak, de nem tudom neki elfelejteni, hogy átlagosnak mondott.

Nőként nem tesz boldoggá. Társként nem rossz, mindig számíthatok rá, gyengéd és figyelmes is a maga módján, de úgy van, ahogy a horoszkóp jósolta: én csak egy átlagos nő vagyok mellette, akit majd egyszer lecserél egy szebbre. Vagy ha nem teszi, szerintem az is csak azért van, mert ő szeret uralkodni, viszont egy jó nő mellett nem érezné nyeregben magát, ezért sokkal inkább vágyik egy átlagos társaságára.

Ő az a fajta férfi, aki igazán szép lányokra is mondta már, hogy átlagosak, és csakis arra mondja, hogy szép vagy jó nő, aki maga a megtestesült tökély és szexualitás. Mivel én nem ilyen vagyok, csak arra tudok gondolni, azért kellettem neki, hogy meg ne inogjon alatta a trón. Mert hát ugye egy jó nő mellett sosem lehet nyugodt az ember. Nem csalt meg soha, bár sokáig azt hittem. Volt már alkalmam kutatni titokban az e-mailjeiben, és tudom hogy nem csalt meg. Vagy 40 huszonéves fiatal lánnyal dolgozik együtt és én kellek neki. Mégse érzem jól magam mellette. Nem érzem, hogy szerelmes lenne belém. Pedig állítólag az volt. De visszagondolva már nem is tudom.

Neki amúgy azt hiszem, nagyon jó ez a kapcsolat. Legalábbis nagyon meglepődött, mikor közöltem vele, hogy ha hinnék abban, hogy nekem még lehet jobb, akkor nem mennék hozzá feleségül. Ő úgy gondolta, ideális a kapcsolatunk, mert ennyi éve tök jól megvagyunk. Amúgy csak legyint ezekre a gondolataimra. Azt mondja, már megint hülyeségeket gondol ez a liba. A karjába vesz és úgy ölel, hogy kénytelen vagyok arra gondolni: és mi van ha tényleg szeret?

2012. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a halak feleségnek a történetet :) Igazándiból nem lepődtem meg rajta, de azt látom,hogy ti a tipikus Oroszlán+Halak vagytok, néhol azért eltér persze, minden ember más, nem csak 12 féle ember van , igen ez így van rendjén. Rengeteg dolog miatt alakul ki az ember személyisége, a neveltetés ,a környezet stb. Ha azért engem lehülyéznek mert ezt is számításba veszem, hát hajrá. :)
2012. szept. 1. 02:26
 6/8 chrishu ***** válasza:
34%
Nem jön össze... Az oroszlán 20-szor nagyobb mint egy hal...
2012. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért emiatt ne mondj le egy kapcsolatról. Akivel a horoszkóp szerint összeillettem volna, azzal maga volt a pokol! De az is igaz, hogy ő nagyon sérült ember volt.


Mindennek van előnye, hátránya is. A tökéletes kapcsolatban nem hiszek. Ha az ember szeret valakit, elnézi neki azt is, amit másnak nem.


Ha nem is tökéletesen, de a miénk 4,5 éve működik és nem csaltuk meg egymást, nem adtuk fel, pedig sokszor könnyebb lett volna.


Amúgy mi a helyzet a te kapcsolatoddal?


Halak feleség

2012. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy nem annyira illenek össze de az aszcendensek rásegítenek eléggé
2012. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!