Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted működhet hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted működhet hosszútávon egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél híres ember, a másik pedig civil?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. van is rá példa. google.
2012. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszta érzelmeken alapul a kapcsolat, akkor miért ne működhetne?
2012. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha a civilnek sok pénze van,akkor igen.
2012. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én jártam egy meglehetősen híres, német focistával. Jól megvoltunk, de egy idő után nagyon elegem lett abból, hogy mindenhol felismertek és suttogtak a hátam mögött... Úgyértem, hogy Németországban, konkrétan abban a városban, ahol több, mint 1 millió lakos van, elég fura az, ha az utcán megbámulnak és összesúgnak... Nekem kicsit kellemetlen volt, ezért szakítottam. Lehet másnál működne, de nálam sajna ez nem megy... Nem szeretem, ha "körülöttem forog a világ". 20/N.
2012. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szerintem a híres emberek, beeleértve a plsz. a sebészt/plasztikai/ is csak a saját köréből választ társat, anyagiak mitt is, meg mit szólnak a barátok, kollegák miatt

is.Szerintem maximu az sszisztenszig ereszkedik le,különben marad a csk "orvosi körök". A híres emberek csoportjába sz.tem Ők is beletartoznak.Szerinted?

2012. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jól működik a kapcsolatom, már 13 hónapja, úgy, hogy én vagyok a civil és a nő.. mellesleg még tanuló is vagyok, szóval gazdagnak sem mondanám magam.. ehhez is szerelem kell főként..
2012. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hű, kedves Utolsó válaszoló, jó ilyet is hallani, komolyan. És színész a párod (ha nem vagyok indiszkrét)?
2013. jan. 13. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
ő "énekes" :)
2013. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
viszont arra készülj fel, hogy többet kell neked alkalmazkodnod hozzá, mint neki hozzád
2013. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!