Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg hülyeség a horoszkóp?

Tényleg hülyeség a horoszkóp?

Figyelt kérdés
Én a horoszkópban olvasottak szerint éltem eddig az életem és a legtöbb dolog bejött és jó életem volt. Erre ilyen névtelen újságban ilyet mernek írni: [link]

2012. szept. 2. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Névtelen? :D

A bors egyáltalán nem névtelen... elég sokan veszik.


Amúgy igazuk van. Hülyeség. Az íróknak azt mondja a főnök, csapjon a hasára, azt írjon bele valamit, de tökmindegy mit. Lehet nem akarod elfogadni, de így van.

2012. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg az.
2012. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van, hülyeség.
2012. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem soha nem jött be.
2012. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Amiket leírnak, az emberek 70 %-ra igaz. AKi hisz benne, meg +ba be is beszéli magának!
2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kameko-san ***** válasza:
70%
Szerintem is hülyeség, nem a születésem dátuma fogja meghatározni nekem, hogy mit szabad és mit nem szabad tennem.
2012. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem is hülyeség. skorpió vagyok és egy jó mondatot nem írt még rólam egy horoszkóp sem szerintemxxd és nemhiszem hogy olyan rossz ember lennék mint amiket az újságok meg csillagokat olvasó emberkék mondanakxd
2012. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Aki ezekkel foglakozik azok át adták életüket, Sátánnak, mert ezeket az ezotériás, és spirituális dolgokat Ő tartja hatalma alatt.


Mivel ott volt az ember teremtésénél, nagyon jól tudja, milyen az ember, és azt is kinek milyen az egyénisége.


A médiumok pedig, leírják egy napi, vagy heti lapban.

Kik a Médiumok?

azok akik különböző tárgyakon keresztül kapcsolatot tartanak Sátánnal, és a szolgáival a démonokkal, és azt állítják, hogy Istentől kapták a képességeiket.

Sajnos fogalmuk sincs mekkora bajban vannak.

2012. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Horoszkóp. Valaik megírja. A Föld lakosságának 60%-ára illik. Vagy kicsit, vagy nagyon. Ez attól is függ, hogy mennyit gondolsz a sorok közé.

Vagy hiszel benne vagy nem. Hülyeség e? Szerintem igen, de ha jobban belegondolok lassan iparág épül az ilyen és e fajta 'hülyeségekre'. Tehát ha logikusan gondolkozol jó biznisz, de akkor is hülyeség.

2012. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Komplikato ***** válasza:

Az a kérdés, hogy a kérdező mit tart vagy vél horoszkópnak?

Ha egy újságban leírt vagy tévében felolvasott izét tart annak, akkor igen, hülyeség.

Ha egy hozzáértő személy által részletesen elkészített dologról van szó, ott már lehet ezen vitatkozni.

Az meg egy tény, hogy hatnak ránk a bolygók és csillagok, azon lehet vitázni mennyire és lehet ezt a hatást előre jelezni vagy sem. Minden esetre ha hisz is a horoszkópban, nem baj ha saját maga irányítja az életét és nem sodródik ...

2012. szept. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!