Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyílas csillagjegyűek...

A nyílas csillagjegyűek általában buták?

Figyelt kérdés

#nyilas #horoszkóp buta
2012. aug. 30. 02:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de aki így írja a nyilast, az igen.
2012. aug. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a csillagjegytől függ.
2012. aug. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem értem én ezeket a horoszkóp hívőket, hogy lehet egy ember inteligenciáját az alapján értékelni, hogy melyik hónapban született?
2012. aug. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*- értem
2012. aug. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem, viszont aki hosszú i-vel írja a nyilast és horoszkóppal foglalkozik, az bizony buta.
2012. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, rettenetesen buták. Csak a skorpió meg a holló jegyűek az okosak.
2012. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Tesóm is nyilas,full okos.És ezt komolyan mondom.
2012. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

hát nem a nyilasok buták hanem te a helyesírásod alapján


én is nyilas vagyok, és nem vagyok buta

2012. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki helytelenül ír, még nem buta. De sajnálom, ha valakit ennyire elrettentettem egy elírt betűvel. Amúgy rosszul fogalmazott kérdés, ami miatt megértem a negatív kritikát, én sem hiszem, hogy buták, vagy bármilyenek lennének horoszkóp alapján. Hülyeség ez a kérdés, tudom. És nem foglalkoztat annyira a horoszkóp, de tapasztaltam, hogy van benne valami. De amúgy, tényleg hülye voltam, amikor kiírtam ezt a kérdést. Amolyan sértődött, érzékenységből fakadó kérdés. Láttam egy ilyen általánosítást egy ismerősöm oldalán, amit pillanatnyilag magamra vettem, és kíváncsi voltam a válaszokra. Amikor kiírtam, nem arra gondoltam, hogy minden nyilas sík hülye, csak alkalmazkodási nehézségek miatt(vagy ilyesmi) tűnhet annak más szemében. Bár tényleg totál hülyeség volt ezzel foglalkozni.
2012. aug. 30. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt egy Nyilas lány osztálytársam. Nem volt buta, inkább ha olyanja volt és ehhez-ahhoz nem volt kedve, nem csinálta meg/nem foglalkozott vele, inkább lusta volt. Szülői háttérirányítással tudta hova kell mennie továbbtanulni, jó iskolába is került. (kéttannyelvű-felsőfokú angol és német nyelvvizsga, majd főiskola)

Nyilas kisbabánk pedig gyorsan tanul, tapasztal, vidám, okos kislány.

2012. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!