Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi, rák nő? Létezik...

Kos férfi, rák nő? Létezik ilyen boldog kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha te hiszel ebben akkor tessék:

[link]


Én nem hiszek.

2012. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán vágysz boldog kapcsolatra akkor sz@rj a horoszkópra,,mert a végén ez fogja tönkre tenni az egészet
2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát, akármennyire jól megvagytok, és úgy érzed, hogy ő az igazi, ha a horoszkóp nem stimmel, akkor hagyd az egészet a francba mert ____________________________! Hát érti ezt valaki?


Pista jósnő

2012. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pista jósnő xDD
2012. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Horoszkóp:

12 db jóslat 7 milliárd embernek. Valószínű.


Amúgy szerintem lehet valami értelme a horoszkópnak, csak nem úgy, ahogy ez a pénzmániás asztrológia beállítja.


Minden kisbaba, mikor megszületik, a későbbi alap-jellemeit befolyásolhatják a körülmények, mikor újszülöttek voltak. Ilyen körülmény lehet akár az időjárás is, hőmérséklet... stb, szóval biológia. Nem a nevelésről beszélek, hanem ilyen tudatlan habitusokról akár. Ezeknek a körülményeknek, akár időjárásnak, mint évbeli korszaknak adtak egy nevet, egy horoszkópot, és csókolom... szerintem reális gondolat, az ezotériához meg akkor már semmi köze. :)

2012. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a horoszkóp jellemzésekben van valami, bár nem jó, ha ez alapján előítélet alakul ki az emberben, mert csalódhat is.Minden esetre úgy vélem, ez a két csillagjegy nem igazán illik egymáshoz.Bár a rákban van elég törekvés, ahogy a kosban is és a kosban némi romantika, ami a ráknak imponál.De a kos nem túl lelkis típus, a rák pedig szeretne néha kicsit visszavonulni, nem mindíg menni,cselekedni.Én skorpió vagyok, mivel vízjegy, hasonlít arákhoz , volt kos barátom.Rendkívül boldogok voltunk...egy ideig, míg ki nem derült, hogy alapvetően egészen más természetűek vagyunk és nagyon különbözőek a meglátásaink bizonyos dolgokban.Így a kapcsolatnak vége lett, de kedves barátként emlékszünk egymásra, összeveszni sosem tudnánk.
2012. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Five Star ***** válasza:

Alapvetően a Rák az egyik legérzékenyebb jegy, a Kos az egyik legérzéketlenebb, szóval...


De a Nap-jegy egyetlen egy faktor a sok közül, úgyhogy ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "Létezik, hogyha a háromhoz hozzáadunk valamit, az tíz lesz?" Igen, létezik, csak nem mindegy, mit :) Szóval attól, hogy a Nap-jegyeik nem passzolnak, ha a Holdjuk, Aszcendensük, Vénusz, Merkúr állása, 3-as, 7-es ház rendben van, lehet egy nagyon jó kapcsolat.

2012. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Van férfi, és van nő. Ha szeretik egymást, boldog a kapcsolat. Az, hogy kos, rák, oroszlán vagy halak, olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy boldog lehet-e együtt egy szőke pasi és egy fekete hajú lány.
2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!