Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány + nyilas fiú mennyire...

Kos lány + nyilas fiú mennyire illenek össze? Tapasztalatokat is írhattok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
A kos lány + nyilas fiú általában egy jó kis vacsora volt a törzsnek, 12 ezer évvel ezelőtt.
2010. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nembeszélve arról, hogy előtte fogva tartották egy ideig a NYILAS fiút rabszolgálnak, mivel távol tartotta a cigányokat a szigetről. Csak azt az idegesítő szokását kellett megtűrniük, hogy 5 percenként kart lendített és "Éljen Szálasi!"-t kiáltott.
2010. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Ja és, amikor eljött a tél akkor náthás lett, mert egy kajla szalmakalapban járt, mert az igazi kalapját a sámán kertjében hagyta, és nem merte megkérdezni a sámántól, hogy ott van-e.


Egyszer csomagot is kapott, de az egyik bennszülött gyerek megette belőle a cipőpasztát.


Végül az egész szigetet magára haragította, mert kiderült, hogy azért jött a szigetre, mert otthon felrobbant a tüzesgép, aztán elhagyta a vak öreg bennszülött nyertes lottóját.

2010. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hogy legyen en nem hülye válasz is:

A kos-nyilas párosítás teljesen rendben van. Nálunk annyiból fordított, hogy kos ffi vagyok és a párom nyilas és 12 éve remekül kiegészítjük egymást.

Én vagyok a hirtelenebb és vadócabb, a párom pedig az igazán jólelkű, úgyhogy ő kompenzálja a temperamentumomat én meg néha kirángatom őt az álmatagabbágából.

2010. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*álmatagabbágából=álmatagabbságából
2010. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ez egy óriási hülyeség így...


Tudni kellene, hogy nem csak a születési csillagkép határozza meg valaki életét/jellemét, hanem az ASZCENDENSE is!!!


Egészen már egy KOS csillagjegyben született lány, akinek RÁK az aszcendense, mint az, akinek SKORPIÓ az aszcendense...


Na, ezért butaság a feltett kérdésed, mert lehet akár jó párosítás is, lehet nagyon rossz is, nem ismerjük a kérdésben szereplők aszcendenseit!


Az aszcendens kiszámításához ismerni kell az illető születési helyét (földrajzilag), idejét (nap, óra, perc)...


Ha valóban kíváncsi vagy a feltett kérdés válaszára, akkor javaslom, hogy menj el egy tapasztalt asztrológushoz, aki pontosan kiszámolja a horoszkópotokat és a pontos adatok birtokában meg tudja majd mondani, mire számíthattok...


Én 1 évig tanultam asztrológiát : tudom miről beszélek!

2010. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15:03-as

Lehet hogy hülyeség a kérdés, ennyire nem értek hozzá. :D

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 2. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Kost soha a büdös életbe. Tapasztalat. Én kos vagyok.
2010. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is kos vagyok ikrek aszcendenssel, így egy szelídebb de szeszélyesebb fajta kos.

A férjem nyilas (aszcendens? rák).

Sok éve együtt vagyunk.

Ha rám hallgatsz, nagyon óvatos legyél a pénzügyekben. A nyilas szeret irányítani és kockáztatni, a kost meg nem érdekli, mindenben benne van.

A lényeg pl. ne vegyetek fel hiteleket ha lehet, mert a nyilas mindent optimistábban lát, mint amilyen az a valóságban.

Pénzügyekben inkább a kos irányítson.

A kos és nyilas időnként versenyezik egymással, a nyilas dicsekszik, ami a kost felbosszantja.

Ha a nyilas sok pénzt keres gyakran szemtelenné válik és lenézi azt, aki nem keres annyit.

2010. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tűzjegyek. Remekül összeillenek.
2010. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!