Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent az asztrológiában...

Mit jelent az asztrológiában az életstratégia ill. a járatlan út?

Figyelt kérdés
Szóval, ha nekem mondjuk halak a járatlan utam, ami a 12. házért felel, akkor ez most mit jelent? ( Kérlek csak azok írjanak akik tényleg értenek hozzá )

2012. szept. 10. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a két fogalmat pontosan leírja Rákos Péter a könyveiben, ő a Humanisztikus Asztrológia Iskola címszó alatt találod.

Ha a Halak a járatlan utad, akkor az önfeláldozást, az áldozathozatalt, a másikkal való együttérzést kell tanulnod, magasabb szinten pedig azt, hogy minden és mindenki egy, a meditáció, a magány fontos szerepet fog kapni az életedben. Veronika

2012. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtál és valóban így van. csak az a baj, hogy egy kicsit nehezen fogadom ezt el. Szeretem a magányt, meg a meditációt is, de az embereknek soha sem elég a kisujjam, nekik az egész kell. Néha olyan rossz ez, mintha egy rabszolga lennék.
2012. okt. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!