Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a napi...

Mi a véleményetek a napi horoszkopotokrol? Van benne valami igazsäg vagy ez badarság? Mindig bejön?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szia sztem néha bejon bár ha belel magyaráza az ember az aznapi horoszkopját akkor biztos bejon :D + van 100féle hroszkop abbol egy csak stimmel
2009. júl. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
persze 100%-os mindeki azt olvassa és ugy rendezi az életét , nem tudtad? DEGÁZ :S
2009. júl. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csupa általánosság, ami mindenkire illik
2009. júl. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem hülyeség. vegyük csak azt a példát, hogy mondjuk nem történhet meg egy nap 5 oroszlán jegyű, vagy 5 mérleg jegyű emberrel ugyanaz.

v. pl. a családban 3-an vagyunk, akik szűz jegyben születtünk, és mégsem ugyanaz történik velünk mindennap.


a napi horoszkópot hülyeségnek tartom, nem ad reális képet. de az általános horoszkóp jellemzésben már sokkal több igazság van.

és én pl. még a havi horoszkópban sem hiszek.

2009. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben de a horoszkóp kivétel.Én hiszek bene és be is szokott jönni.És nem csak mert bemesélem magamnak mert sokszor este olvasom el és tökre illik az aznapi napomra.
2009. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne
márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!