Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy rossz szellem van...

Lehet, hogy rossz szellem van a lakásban? Vagy ez badarság?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem,bolond vagyok.1 éve lakunk ebben a lakásban.Mióta itt lakunk,csak a rossz ér utol.Fiam is nagyon rosszul alszik,rosszakat álmodik.És tegnap gondoltam,hogy talán nem vagyunk egyedül,mikor nyakig betakarózva is hideg fuvallatokat éreztem a vállamon.a férjem is mindig panaszkodik,hogy fáradt,levert,és állandóan a válla fázik neki is.Huzat nincs a lakásban.
2011. okt. 18. 14:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
annyi még lemaradt,hogy mindketten állandó kimerültséggel küzdünk,enm látjuk a jövőt,nem bírok aludni.
2011. okt. 18. 14:32
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem badarság, nagyon is lehetséges.
2011. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Meglett a lakás, áldozatot nem hoztatok érte. Többször leírtam már, ha nagyobb értéket szereztek, hozzatok valami áldozatot, hogy az anyagi és a szellemi világ közt az egyensúly helyreálljon. Ezért van az, hogy felépül a ház, de valaki meghal, vagy elválnak, vagy egyik baj jön a másik után, vagy nincs örömük semmiben. Adakozzatok azzal a gondolattal, hogy ezzel a békét teremtitek meg. Üdv.
2011. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem a miénk a lakás,albérletben lakunk itt.a miénk még most épül.mit lehet tenni ezek ellen?
2011. okt. 18. 14:55
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Simán lehetséges, gyújts fehér gyertyát és kérd meg őket, hogy menjenek el a Fénybe, ahol megtalálják a nyugalmat.


Használtan vettétek a lakást?


Lehet az előző tulaj ott halt meg és nem is tudja, hogy már halott. AZt hiszi betolakodtatok a házába.

2011. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy írtál azóta.Szerintem keressetek egy másik albit.
2011. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
áldozathozatal mi lehet?adakozzak pénzzel,vagy mi?nem értek ezekhez a dolgokhoz,azért kérdezek?csak már normális emberi gondolat nem jut az eszembe.mert ennyi rossz nem történt még velem.
2011. okt. 18. 14:56
 8/20 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én nem értek egyet ezzel az "áldozathozatalos" dologgal.

Ez nekem olyan nagyon vallási blabla-nak tűnik.


Simán el lehet küldeni hozzáértő emberrel, de ha te magad nem vagy avatott az ilyen dolgokban jobb, ha nem csinálsz semmi "hókuszpókuszt".

2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a ház,amit építünk,ott élt egy öreg és meghalt.de ott még nem aludtunk,csak egy pár éjszakát.és ott a kicsi nagyon jól alszik.nagyon jól érzi magát.itt meg állandóan hisztizik,nyávog,sír.most éjjel nagyon rosszul aludt,iszonyatosan sírt.kicsit megnyugodott,beraktam az ágyba.megint el kezdett sírni,felállt az ágyában,a fal felé fordult,felfelé nyújtózkodott,mintha meg akarna valamit fogni.
2011. okt. 18. 14:58
 10/20 A kérdező kommentje:
avatott embert hol tudok találni?
2011. okt. 18. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!