Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Skorpió nőkről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, pozitív negatív?

2012. szept. 22. 11:09
1 2 3
 1/25 nagylzs ***** válasza:
82%
Jártam egyel, és nagyon rossz vége lett. De szerintem ennek semmi köze nincs ahhoz hogy skorpió volt-e.
2012. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Több skorpió nőt is ismerek. Lehet, hogy véletlen, de mindháromra érvényes:

szívlapáttal kéne agyonverni, és jó mélyre elásni, arccal lefele. Aztán húzni a sírjára egy komplett piramist, nehogy akár csak tévedésből is kimásszon.



A legrosszabb jegy. Komisz, bosszúálló, igazságtalan, önző, és nagyon kegyetlen tud lenni. Akkor is, ha nincs rá oka. Nagyon sértődékeny, úgyhogy ő mindig talál okot a haragra meg a bosszúra.

Ha nincs a közelében senki, akkor önmagát gyötri, és folyamatosan szenved, kínlódik, hisztizik.

Ha van a közelében valaki, azt nézi, hogy márthatná bele a fullánkját.

Folyamatosan a hibákat keresi mindenben és mindenkiben, nem képes észrevenni a jót, és azt, ami előtte van.


Jellemzően nem tudják megbecsülni a jelent, és amijük van, akkor sírnak utána, hogy de jó volt, ha már elvesztették.


Pozitív tulajdonságként legfeljebb a hiúságukat lehet említeni, általában mutatósak. Ha nem esnek át a ló túloldalára és nem lesz belőle cicoma.

2012. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Rossz véleménnyel.
2012. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
a legtöbb nő ilyen h*lye.
2012. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 nagylzs ***** válasza:
87%
Kettes, neked aztán van negatív tapasztalatod. :-)
2012. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A kettesnek van rendesen tapasztalata, pozitív nem sok. azért csak össze lehet róluk szedni valami jót is...

Egyébként egyet értek nagyrészt azzal amit írtál, de nem mindenkiben ennyire erősek ezek a jellemvonások.

2012. szept. 22. 11:37
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

"szívlapáttal kéne agyonverni, és jó mélyre elásni, arccal lefele. Aztán húzni a sírjára egy komplett piramist, nehogy akár csak tévedésből is kimásszon."


Jaj, 2-es ezen jót nevettem. :D

Rám egyáltalán nem igazak ezek az állítások. Szerintem nem csillagjegytől függ egy ember személyisége. Vagy talán csak egy kivétel vagyok, ami erősíti a szabályt!? :)


(egy skorpió nő)

2012. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7! akkor meséld el, rád mik igazak!
2012. szept. 22. 12:09
 9/25 anonim válasza:
68%

En is ismerek egy skorpio not, es amit a masodik leirt

hat igen, szinte minden igay

Ha mast nem tud bantani magat kinozza

2012. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát engem is meglepett ez a sok negatív tapsztalat.Én is skorpió nő vagyok :)

Ami igaz rám, a leírtakból, az az hogy tényleg sértődékeny vagyok, viszont nem tudok haragot tartani,még azzal sem aki belém rúg, így bosszút még sosem álltam.

Hisztizni nem szoktam és nem is viselem el magam körül.

Hamar felkapom a vizet,de olyan hamar le is nyugszom.

Lehet hogy a jelennel sokszor tényleg elégedetlen vagyok, de azt sosem nézem, hogy mi volt, azt keresem hogy mit csináljak hogy jobb legyen.

A szociális érzékenységem nagy, sokszor túl nagy, ahogy az igazságérzetem is, így szinte bárkivel szemben kiállok magamért és másokért is. A barátaim sokszor lelki szemetesládának tartanak, mert bárkit-akár vadidegeneket- szívesen meghallgatok, próbálok tanácsot adni,segíteni,és amit meghallgattam az az enyém marad, jól tudok titkot tartani.

Hűséges és Ragaszkodó vagyok. Aki egyszer bármilyen formába bekerült az életembe, az utána mindig érdekel hogy mi lett vele.

2012. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!