Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Skorpió nőkről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, pozitív negatív?

2012. szept. 22. 11:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Rendben mesélek.:)


Nem vagyok sértődékeny, sem hisztis. Sőt ezektől a tulajdonságoktól falra tudok mászni.:)

A bosszúálló rész max. annyiban igaz, hogyha nagyon megbántottak(tényleg nagyon!), akkor van hogy kivárom a megfelelő időt, arra hogy elégtételt vegyek. Szerintem ez mással is így van, csillagjegytől függetlenül.

A kisebb szurkálódásokat fel sem veszem (én sem szoktam ok nélkül bántani senkit), nem vagyok haragtartó.

Amit az előző hozzászóló írt, tehát:


"A szociális érzékenységem nagy, sokszor túl nagy, ahogy az igazságérzetem is, így szinte bárkivel szemben kiállok magamért és másokért is. A barátaim sokszor lelki szemetesládának tartanak, mert bárkit-akár vadidegeneket- szívesen meghallgatok, próbálok tanácsot adni,segíteni,és amit meghallgattam az az enyém marad, jól tudok titkot tartani.

Hűséges és Ragaszkodó vagyok. Aki egyszer bármilyen formába bekerült az életembe, az utána mindig érdekel hogy mi lett vele."


Ez nagyon igaz rám. Ellenben én nem szívesen adom ki magam másnak. Sajnos elég bizalmatlan vagyok a korábbi sok negatív tapasztalatom miatt.


Nem vagyok önző, komisz, sem kegyetlen. Talán még az önpusztító rész igaz, de hiszti, és nagy "kínlódás" nélkül. Magamba szoktam őrlődni, más ritkán lát be a kemény álarc mögé.


"Lehet hogy a jelennel sokszor tényleg elégedetlen vagyok, de azt sosem nézem, hogy mi volt, azt keresem hogy mit csináljak hogy jobb legyen."


Ez is dettó igaz rám. Mindig azt mondom, hogy a múlt elmúlt, tovább kell lépni. Nem szabad hagyni, hogy a régi dolgok utáni vágy eluralkodjon rajtunk. Csak előre szabad nézni!

Ehhez kapcsolódik még, hogy maximalista vagyok, talán túlságosan is. megbecsülöm a jelent, de én mindig két lépéssel a dolgok előtt járok már. Ez sajnos sokaknak követhetetlennek tűnik a környezetemben.


Negatív tulajdonságaim közé sorolható, hogy pontatlan, rendetlen, türelmetlen és őszinte vagyok (nem bunkó módon!). Igen az őszinteség is ide sorolható, talán ezt értik félre egyes érzékenyebb lelkű emberek, és tekintik szurkálódásnak.


Bármi kérdésed van még, nyugodtam írj! Igyekszem válaszolni rá. :)

2012. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Kösz csajok, hogy ilyen sokat írtatok. :)

Azért saját jellemzésben is ott vannak a jellemző vonások, csak a kettes kicsit eltúlozta a dolgokat. Abban is magamra ismertem, de nem ennyire eluralkodóak ezek a tulajdonságok.

Viszont a hiszti és a haragtartás rám sem annyira jellemző. Általában hamar megbékélek. Viszont tudok bántó és meggondolatlan dolgokat is mondani. Sokat szurkálódok, elég kritikus is vagyok, de mindenképpen őszinte. A kommunikáció nekem is fontos, szeretek beszélgetni, a lelke mélyéig látni egy embert. De e közben magamból én sem sokat adok. Szétszórt nem vagyok, de néha magam sem tudom, hogy mit szeretnék, ellentmondásosan viselkedek. :)



Egyébként a párkapcsolati részére is kíváncsi lettem volna... De ahogy látom, a pasik csak negatívumokat tudtak felsorolni! :)

2012. szept. 22. 14:11
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Skorpió nő vagyok, okos, kedved, segítőkész. Más, akár idegen emberek sorsát is a szívemen viselem. Szeretek új dolgokat megismerni, keresem mindig az újdonságokat. Rossz tulajdonságom, hogy akaratlanul is szeretek okítani másokat. Akit szeretek ahhoz nagyon hűséges vagyok, próbálok a kedvükben járni, de ezt elvárom fordítva is.

28/L

2012. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt dolgom egy Skorpió nővel.

Az most,hogy Skorpió csak véletlenül tudom,nem különösebben érdekel az ezotéria,így ettől függetlenül tudom leírni a tapasztalataimat...


Amikor megismertem nem különösebben érdekelt,nem volt egy szépség,inkább átlagosnak mondanám. Viszont együtt kellett dolgoznunk,így össze kellett hangolódnunk. Az első ami megfogott benne,a pillantása,a szemei. Úgy tudott rám nézni,hogy teljesen beléestem,vibrálást indított meg köztünk. Nagyon különleges lány volt,engem teljesen levett a lábamról,elvarázsolt engem. Volt benne valami különleges,valami titokzatos,valami megmagyarázhatatlan. Munka meg egyéb dolgok miatt hivatalosan nem jöttünk össze,kicsit olyan titkos volt a kapcsolatunk,megy a kavarás,és nem tudom,hogy ennek mikor lesz vége,ha vége lesz egyáltalán. A tapasztalataim,sem pozitív,sem negatív,de még csak azt se mondhatnám,hogy semleges,mert ez a nő olyan volt,akiben mindig volt valami,valami megmagyarázhatatlan...


A Skorpió nő számomra a rejtély,egy nagyon mély,talán feneketlen kúthoz tudnám hasonlítani,amibe ha egyszer beleesik az ember,aligha tud kimászni belőle...


Üdv. (Egy Nyilas férfi)

2012. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

jaj de jokat irtál ! szinte teljesen magamra ismerek ebben,pedig nem is vagyok egészen skorpio mert nov.22.-én születtem,gyakran a nyilas jobban illik rám,de bizony

megsértődöm,ez baj,érzékeny vagyok,de hamar megbocsájtok..kivéve a férjemet !!neki nem,mert ö pontosan tudja mivel tud megbántani és mégis direkt csinálja !disznóságokat állit rolam és mesél az ismerősöknek..hazudik hogy engem rossz szinben tüntessen fel !azért ,amit az első válaszolo irt nem teljesen igaz..

meg csunya is !

2012. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolok,erre lepontoznak...jólvan.
2012. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Ezalor ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!


Az hogy valakinek a napjegye mi (ami a köztudatban "csillagjegyed"ként ismert, az a napjegy, vagyis a Nap állása a Zodiákusban.), semmit nem jelent. Az asztrológia ennél sokkal összetettebb. Először is, nem csak a napot nézi hanem a hat másik asztrológiai "bolygót" is, plusz az aszcendesnt/deszcendenst. Másodszor, ezeknek az egymással bezárt szögei is fontosak, mert hatással vannak egymásra. vannak negatív"fényszögek", ahogy nevezik őket, ahol az ilyen szögben álló bolygók egymás hatását erősítik, és vannak negatívak amik gyengítik.


Tehát az hogy a napjegye Skorpió, még semmit nem jelent önmagában. Ne ez alapján próbáld megítélni, hanem ismerd meg.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves Ezalor!

Ezeket mind magam is tudom, de általánosságban azért tehetek fel egy kérdést nem? Senkit nem ítélek meg ez alapján, nem így választom meg a körülöttem lévő embereket.


Skorpió vagyok Én is, ezért ismerem saját magamat. Legtöbben Skorpió nők írtak ide. Nos, ahogy látom azért mégis csak nem kevés összefüggés, hasonlóság van bennünk. Ettől függetlenül minden ember más, én is tudom.


Köszönöm a válaszokat.:)

14-es: Nekem tetszett a válaszod, néha rólam is hasonló képen vélekednek. Egyébként én egy nyilast ismertem még "tini" koromban, totálisan belezúgtam, de semmit komoly nem volt köztünk éveken keresztül, csak húztuk egymást. :)

2012. szept. 24. 10:25
 19/25 A kérdező kommentje:
*hasonlóképpen
2012. szept. 24. 10:27
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 skorpió nővel volt dolgom!Amit elmondhatok az az hogy iszonyat jók az ágyban.Érzékiek és szenvedélyesek és hajlandóak bármire és a perverz dolgoktól sm riadnak vissza,sőt élvezik is.Én nekem a legperverzebb szexelésem és a legszenvdélyesebb skorpió nővel volt.DE!Itt ezzel ki is fújt a dolog.Mély érzésüek és a bennük valami megfoghatatlan,túlságossan érzékenyek és befele élnek ami miatt sérülékenyek és ezt ezért rosz indulatúak lehetnek és gonoszkodóak.Én amikor szakítottam az egyikkel akkor hatalmas bosszú hadjáratot indított ellenem,olyan is volt hogy meg akart veretne és ezt több embertől is vissza hallottam.Iszonyat féltékeny volt mind kettő és birtokló!Mindenre gyanakodtak!Szerettek ez tény és való,de már már folytóan birtoklóan amit nem neveznék igazi szeretetnek hanem inkább bekebelezésenk.Nem mindenkinek való ilyen nő,bár nem tudom van e köze a horoszkóphoz de érdekes módon ennél a 2 lánynál tapasztaltm ezt.Amíg nem voltam velük úgy együtt és ismerkedtünk akkor nagyon jó volt a kapcsolatunk,ahogy közelebb kerültem hozzájuk beakartak kebelezni és hatalmas birtokéásban csapott át.Valaki persze ezt szereti,de aki kicsit szabadabb az nem bírja ezt a birtoklást.Egyébként az ágyban le a kalappal elöttük..még most is kiráz a hideg ha rágondolok mekkorákat szexeltünk..
2012. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!