Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas-skorpió párosítás milyen?

Nyilas-skorpió párosítás milyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes,izgalmas,viharos,de mégis érzéki és csábító kapcsolat. Hát szóval az az igazi nagy szerelem,amibe minden benne van,magasságok és mélységek egyaránt. Amolyan tűz és víz vagytok,teljesen ellentétes személyiségek,a tüzes Nyilas optimista derűlátó kalandor, míg a Skorpió sokkal szeszélyesebb,elmélyíti a nyilast,és mint1 megbabonázza. A Nyilas mindent megtesz,h megszerezze a Skorpiót,aki viszont nem túl könnyen adja magát,sőt. Játszadozik kicsit a Nyilassal,játssza az elérhetetlent,de könnyen beeshet a saját csapdájába,ha a Nyilas ebbe belefárad,és keres egy másik nőt. Nahát szóval a kezdet nagyon nehéz/mindkét jegy igen egocentrikus,nehezen engednek/,amíg sikerül nagy nehezen egymásra találniuk,ha egyszer legyőzik önmagukban a saját büszkeségüket,és végre valahára összejönnek,akkor tökéletes párt alkothatnak.;)
2012. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Nyilas a Skorpiót akarja,a Skorpió a Nyilast. Valamelyiknek engednie kell,különben sose jönnek össze. Viszont ha az sikerül,mint előttem is írták,tökéletes párosítás. Én Skorpió nő vagyok,és Nyilas fiú a barátom,mi már 3 éve együtt vagyunk,de 5 éve ismerjük egymást. Igen,2 évet szerencsétlenkedtünk,míg végül beismertük egymásnak az érzéseinket.:)))
2012. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 chrishu ***** válasza:
21%
Rossz. A skorpió mérge fájdalmas, néha halálos. A nyilas pedig vagy 200x nagyobb a skorpiónál.
2012. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2012. okt. 5. 18:01
 5/8 chrishu ***** válasza:
67%
Szivesen
2012. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha a skorpió férfi, akkor lehet jó. Ha a skorpió a nő, akkor fix, hogy kicsinálja a nyilast. A nyilas elég érzékeny, szeretni kell, őszintének kell lenni vele, s nem trükközni kell. Ha a skorpió férfiből van, akkor van erre esély.
2012. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
nyilas nő vagyok skorpió párral :) hátőőő imádjuk egymást az tuti de rengeteget vitatkozunk én sértődékeny vagyok,ő is és ha bosszulkodik akkor jaj nekem...a szex Isteni ;) sztem jó amúgy...
2012. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.:)
2012. dec. 9. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!