Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jelei vannak, ha egy...

Milyen jelei vannak, ha egy bak férfinak bejön egy lány?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy eléggé zárkózott ez a típus érzelmileg (és úgy is tapasztalom), de lehet, hogy csak szimplán nem jövök be neki... szóval honnan tudhatom, hogy érdemes-e egyáltalán próbálkoznom még? Köszönöm a segítséget.
2012. okt. 5. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha elhív randizni, akkor bejössz neki, ha nem akkor papucs vagy nem érdekled.
2012. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én sugárban rókáztam aztán elhívtam randizni... Ha nem jössz be neki, nem fog kezdeni veled. Ha elkezd haverkodni akkor bármi lehet. De a bakokkal kuva nehéz az élet ha csak az alap jellemzésüket nézzük. Bak vagyok, ha még nem jött volna le, a horoszkóp általános jellemzői közül sok minden igaz és sok minden nem igaz a jellememre. Erre nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Érdekes dolgok ezek az tény, de nem ez fogja eldönteni, hogy működik e a kapcsolat avagy sem. Ha nem érdeklődik utánad akkor nem sok esélyt látok, ha te kezded el környékezni az célra vezetőbb lehet.
2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Fel szokott neki állni egy bizonyos szerve (ami csak a bak férfiaknak tud, a bak nőknek nem), kulturáltabb esetben pedig elkezd udvarolni a nőnek vagy elhívja valahová.
2012. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Jajj, bakkal soha nem érdemes próbálkozni, se, mellettük borzalmas az élet egy nőnek. (Tisztelet a kivételnek, sajnos én ezt tapasztaltam. És érzelmileg tényleg zárkózott, de még mennyire, csakhogy ez így is marad.)
2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan 1 éve ismerem a nagy Őt, aki Bak.

Ha emberek között van, szinte mindig vicces, négyszemközt is persze, de olyan kis édes.. nem tudom leírni .. de sajnos eléggé zárkozott, olya magányos farkas típus. randin, közvetlen, nem sokat beszép, mondjuk én se, de pár perces "kínos csönd" után kérdez. :)

Amúgy Nyilas kisasszony vagyok :D

Ha jól tudom mi nem illünk össze, mégis minden nagy szerelmem, Bika és Bak csillagjegyű volt.. Vonz a határozottság :)

2012. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
beszél*
2012. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az, hogy nem 5 órát túlórázik naponta, hanem csak négyet. :-)
2012. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy érdemes-e. Most én honnan tudjam???

Halak vagyok bak aszcendenssel és érzelmileg igaz a zárkózottság de csak idegenekkel szemben. Akiket nem csípek azokkal tudatom, nem feltétlen szóban.

2012. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
erekciója van
2012. okt. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kapar az elülső lábával, és hangosan veszi a levegőt.
2012. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!