Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tipikus jelei annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tipikus jelei annak, ha egy srácnak bejön 1 lány? A srác hogyan mutatja ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 20:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Dudorodik a nadrágja.
2010. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

eddig azthittem bejövök az osztálytársamnak, mert piszkál, közel hajol stb.

erre most irja h vasárnap randizik:S

2010. szept. 30. 20:44
 3/33 anonim ***** válasza:
A szem a lélek tükre.Hallotál már olyat,hogy hazudnak a szemei?Én még nem.
2010. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

és ezaz, hogy tök melegséggel néz rám... és zavarban is van, plusz felkért hogy keringőzzek vele.

minden jel arra utalt, hogy rámmozdult.

erre randizik vasárnap:O olyan rosszul esik.:(

2010. szept. 30. 20:45
 5/33 A kérdező kommentje:

plusz most küldött képet a csajról és nemis szép:S

fogalmam sincs mit tegyek:(

2010. szept. 30. 20:46
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Ki tudja, randizik-e egyáltalán? Lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni. ;)

Te hogyan viselkedsz vele? Tudja, hogy neked is bejön?

2010. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom,hogy mindegyik pasi másként mutatja ki. Van aki a maga paraszt módján: "Jó a segged, kő kóla?" van aki félénk,és csak lopva figyelget,néha rádmosolyog,van aki nyomul mint az állat,szórja a sok kamu bókot,amit minden csajnak elmond,van aki nem meri kimutatni,és úgy viselkedik,mint egy jó haver,holott többet szeretne,és gondolom nem haltak még ki az igazi "lovagok" sem,akik udvariasak,finoman bókolgatnak,meghívnak vacsizni stb. :)

26/N

2010. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

nemtudom hogy tudja-e

énis ugyanazokat csinálom vele, amit ő velem...

:) és közvetlen vagyok vele:) meg ráirok msnen

de ez most nagyon fáj:( mit kéne tennem?

2010. szept. 30. 20:47
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

hát elmegy randizni, és rájön hogy neki az a csaj valójában nemis jönbe, mert téged szeret:D

amugy nekem van egy olyan srác barátom, aki minden héten más csajjal jár, és engem nem zavar, pedig szerelmes vagyok belé, mert tudom hogy semmi komoly nem lesz belőle..

bár igy nemtudom hogy mitis akarok tőle, ha igy viszonyul a lányokhoz

2010. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges: az egyik, hogy tetszel neki, de nem mer kezdeményezni, mert nem tudja, hogy nálad ez a közvetlenség csak barátság vagy több annál, ezért csak finoman puhatolózik, hogy féltékeny vagy-e, vagyis tetszik-e neked. Ha ez a helyzet, akkor egyértelműbben kell tudtára adnod, hogy tetszik neked, pl. tegyél megjegyzést arra, milyen jó annak a lánynak, hogy randizhat vele.


A másik eshetőség, hogy csak barátnak tart, és pont azért tud ennyire közvetlen lenni veled, mert nem tetszel neki, és így nincsen veszítenivalója. Vannak fiúk, akik bárkinek lazán csapják a szelet, de ha egy lány tényleg tetszik nekik, akkor mindjárt félénkebben viselkednek.

2010. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!