Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha Nyilas a horoszkópom miért...

Ha Nyilas a horoszkópom miért nem hasonlítok? Nyilasok! Butaság a horoszkóp?

Figyelt kérdés

Vagyis.. Hirtelen haragú vagyok, mindig ki mondom amit akarok, az összes kapcsolatomnak én vetettem véget, mert azért voltam együtt velük, hogy "ne legyek egyedül", de amikor kaptam egy gyűrűt v. egy nyakáncot egyből szakítottam. Akibe olyan nagyon nayon szerelmes voltam, az elérhetetlen volt... Állítólag nagy társasági "lények" vagyunk, de én mégis egész nap az ágyban fekszek és csak.vagyok... Imádok egyedül lenni, csak menni a szabadban és gondolkozni...

És a nagy szerelmem Bak.. Akkor ezek szerint hülyeség a horoszkóp?

mert mi állítólag nagyon nem illünk össze, mégis "kerülgetjük" egymást, mert nagyon tetszik, hogy valakivel értelmesen el lehet beszélni, és lenyűgöz maga az ember :)


2012. okt. 6. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem se jön be a Nyilas horoszkóp, pedig annak kellene lennem. Nagyon szeretek egyedül kószálni az erdőben, állandóan valami újat szeretnék tanulni, Egyáltalán nem vagyok társasági lény, illetve csak ha nagyon muszáj. Állítólag az a magyarázat, hogy a Skorpió és a Nyilas között van egy elfeledett csillagjegy, a Kigyótartó, csak erről nem nagyon írnak. És mi ebben a jegyben születtünk (én december 11-én).

[link]

2012. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok: velem is így van: életem nagy szerelme plátói maradt, mert elérhetetlenné vált (meghalt). Akivel meg összejöttem (Vízöntő) kibírhatatlan volt számomra, fűvel-fával megcsalt. És én is imádok egyedül lenni, de nem heverészek, hanem a gépnél ülök és dolgozok.
2012. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lupus ***** válasza:

Nem hülyeség, csupán nem kell készpénznek venni.

Nem csak 12-féle ember van. Egyrészt az asszendensnek is nagy szerepe van, másrészt pedig az emberek is külön-külön egyediek.

Például: Én ikrek vagyok, amelynél minden leírásban éppcsak ki nem emelik hogy társasági lény, mindenkivel jóban van és jól alkalmazkodik, na ez az amihez közöm nincs. Bár azt meg kell hagyni hogy ikrek-leírásokban szintén sűrűn szereplő álmodozás és művészi hajlam az megvan bennem.

2012. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Előző, de, hülyeség az egész horoszkóp, úgy mindenestől. Semmi köze az ember személyiségének ahhoz, hogy melyik csillagjegy alatt született, annak meg végkép nincs, hogy mi fog vele történni a jövőben.
2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Hasonlítok a Skorpióra, mert érzékeny vagyok, Bakra, mert sokszor pesszimista vagyok-- hangulatingadozásaim vannak... Ès nem viselem el, ha valaki uralkodni akar rajtam .. am az a Kígyótartó nov30-tól kezdődik :) nov.27.-én születtem :) az viszont igaz rám a Nyilasból, hogy utálom az elkötelezettségeket...
2012. okt. 7. 13:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok.

Egyedül lenni én is szeretek, mert jobb egyedül lenni, mint buta vagy rosszándékú emberek körében lenni. A jó emberek meg elég ritkák, egyre inkább ezt veszem észre.


Nekem elegendő lenne egy társ, akit nagyon szerethetek, és akiről, tudom, hogy jó. Vele szívesebben lennék, mint egyedül.

De én is mindig csak elérhetetlen alakokba vagyok szerelmes, közben észre sem veszek másokat.

"Ne legyek egyedül" típusú kapcsolatokba sosem bonyolódom. Ha belemegyek valamibe, azt komolyan gondolom, de amint azt látom, hogy nem viszonozzák a szeretetemet, akkor bizony szakítok.

Nem is volt sok kapcsolatom, mert elég jól meg tudom állapítani elsőre, ha halálra van ítélve a kapcsolat.

2012. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én utánanéztem, állítólag főleg idősebbek esetében dőntő szerepet játszik a Holdjegy. Nekem az Bak, vagyis inkább Bak vagyok, mint Nyilas.

[link]

2012. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolom délután egy és két óra között születtél, Mert ez illik rád
2012. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

17.30 kor születtem :)

Köszönöm mindenkinek !! :)

2012. okt. 9. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!