Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológiában a hatos...

Az asztrológiában a hatos ház, annak pontosan mi a feladata? Valaki írna róla, bővebben?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a karma és a munka háza.

2012. okt. 4. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a harmad sátán háza. Vigyázni kell vele!
2012. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elképesztő humorra vall az első. :S


Na szóval, egyrészt google-lel bőséggel lelsz találatokra. De pár szóban:


A Szűz jeggyel analóg életterületről van szó. Kritika (önkritika feladata, és kritikai hajlam), valamint alávetettség megélése és megértése, a fizikai test betegségei -kiemelten a vastagbél, ami elemzi, szétválogatja a hasznos táplálékot a feleslegtől, salaktól-, kétkezi -általában fizikai- munka, a fizikai világ és közvetlen összefüggéseinek alaposabb megismerése, valamivel teljesebb, magasabb szinten elsősorban a kémia a tudományok közül; még magasabb szinten a kétkezi művészeti területek -egyéni önkifejezés esetén beszélhetünk igazán magas szintről-, pl. makramé, horgolás, patchwork; de pl. a szobrászat inkább vénuszi, főként Bika jegy analóg (kettes ház); legmagasabb szinte a karma megértése: a karmikus feladatok közül a fizikai cselekvés és szándék visszahatásának megértése is feladatot jelent, amennyiben a hatos ház (is) hangsúlyos adott radixban.


Sokat lehetne még írni, de ne én google-zzak már utána általánosságoknak, légyszi'... ;-) Ha konkrétabb, behatároltabb kérdésed van, az már lehet szubjektív, olyanról inkább kifejteném meglátásom, tapasztalatom.

2012. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tied sem rossz második, jókat nevettem az írásodon.
2012. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak köszönöm. Keresgéltem a neten, de eddig nem nagyon találtam semmi hasznosat, de biztos velem van a baj. Az első válaszadónak meg csak annyit üzennék, hogy te biztosan jártál már ott azért tudod ennyire.
2012. okt. 6. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen én már mindenhol jártam, bármit lehet tőlem kérdezni ingyen.
2012. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!