Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz h a tűz-víz jegyek az...

Igaz h a tűz-víz jegyek az érzelmesebbek, és a föld-levegő jegyek a racionálisabbak?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,h a tűz(kos,oroszlán,nyilas) és víz(halak,rák,skorpió) jegyeket sokkal inkább a szívük vezeti. Némelyik kimutatja(pl kos) némelyik nagyon elrejti(pl skorpió) de alapvetően nagyon szenvedélyes jegyek.


Míg a föld(bak,bika,szűz) és levegő(vízöntő,ikrek,mérleg) jegyek sokkal racionálisabbak,sokkal inkább az ész érvekre hallgatnak. Sokkal inkább evilágiak,könnyebben kizárják az érzelmeket.Felesleges időpocsákolásnak tartják,egyesekben semmi szenvedély nincs pl az ikrek képtelen a valódi érzelmeket megélni,max megjátsszani tudja...



2012. okt. 15. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt tudom mondani, talán van benne valami.A levegő jegyek megfigyelésem szerint tényleg nem túl érzelmesek, nekem nagyon felszínesnek tűnnek, nagyon könnyedek és inkább intellektuálisak.

A tűz jegyek közül akiket ismertem, szinte mind eléggé temperamentumosak, érzelmesek, de az érzéseik csapongóak, hamar ráunnak dolgokra, emberekre.Itt kivétel a nyilas, mert az visszafogottabb, mint a kos és az oroszlán.A nyilas engem nagyon emlékeztet a bakra.

A víz jegyűek érzékenyek, romantikusak, öntudatosak, mély érzésűek.

A föld jegyek közül meglátásom szerint a bika a legérzelmesebb, romantikusabb.

2012. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, a tűzjegyeknél leginkább a Nyilas,a vízjegyeknél meg a Skorpió amelyik visszafogottabb. De ezek pont h még érzelmesebbek mint a többi,csak sok mindent nem mutatnak ki.
2012. okt. 15. 10:02
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Ekkora baromságot.. Mi köze van ahhoz hogy valaki mikor született és ilyen tűz víz levegő lesz vagy mi...
2012. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Bika vagyok, nálam spirituálisabb beállítottságú emberrel alig találkoztam!
2012. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kris.king ***** válasza:
12%
Hát én ikrek vagyok de vannak érzelmeim.
2012. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Én is Ikrek vagyok, ráadásul Vízöntő aszcendenssel, és bizony vannak valódi érzelmeim. Csak néha rejtegetem őket.

Párom Bika jegyű, tele van érzelmekkel, szenvedéllyel és ehhez egy adagnyi romantika is társul, de néha kifejezetten derűs racionalitással szemléli a világot. Imponál benne (meg még sok más emberben is), hogy komolyan veszi az érzelmeit, de nem véresen komolyan.


Minden embernek vannak érzelmei. Persze van, aki spirituálisan nagyon fejletlen, nehezen éli meg az érzelmeit vagy rossz irányban, de ez inkább családi, társadalmi hatásnak tudható be.

2012. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
A tűz jegyeknek mi közük a tűzhöz ?:D És ne viccelj már, hogy a skorpió, aminek köze sincs a vízhez víz jegyű, a vízöntő meg levegő... Ez a horoszkóp még nagyobb gyökérség, mint aminek gondoltam... és van aki tényleg hisz benne. Miért kezdett el visszafele fejlődni a világ?
2012. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én Rák vagyok, és jellemzőek rám a vízjegyűek tulajdonságai,én pl. nagyon érzelmes vagyok.A férjem is Rák, de ő nem mutatja ki az érzelmeit...
2012. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Én ikrek vagyok skorpió aszcendenssel.A legjobb párosítás.
2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
47%

Én Ikrek vagyok, az ascendensem is az, és valóban nem vagyok érzelmes, érzelgős típus. A romantikus dolgokat én inkább nyálasnak érzem. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek érzéseim, pl. a gyerekeimet is imádom. De mondjuk nem szoktam elérzékenyülni olyasmiken (sem), amiken sokan mások igen, filmek, megható történetek, képek, stb.


Azzal viszont abszolút nem értek egyet, hogy a Föld jegyek ne lennének érzelmesek. Pont ők azok, akiknek a család nagyon sokat számít, nagyon fontos számukra a szeretet, az emberi kapcsolatok, érzések. Viszont nem hajlamosak olyan kitörésekre, mint a tipikus tűz jegyek,a nnál sokkal megfontoltabbak, nyugodtabbak. A Bak a rejtőzködő (mint a Skorpió), de a Bika, Szűz ők szerintem nagyon is kimutatják az érzéseiket és igénylik is visszafelé, hogy megkapják.


Most azokról beszélünk nyilván, akiken ezek a jegyek tipikusan megjelennek, dominálnak.

2012. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!