Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz h a tűz-víz jegyek az...

Igaz h a tűz-víz jegyek az érzelmesebbek, és a föld-levegő jegyek a racionálisabbak?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,h a tűz(kos,oroszlán,nyilas) és víz(halak,rák,skorpió) jegyeket sokkal inkább a szívük vezeti. Némelyik kimutatja(pl kos) némelyik nagyon elrejti(pl skorpió) de alapvetően nagyon szenvedélyes jegyek.


Míg a föld(bak,bika,szűz) és levegő(vízöntő,ikrek,mérleg) jegyek sokkal racionálisabbak,sokkal inkább az ész érvekre hallgatnak. Sokkal inkább evilágiak,könnyebben kizárják az érzelmeket.Felesleges időpocsákolásnak tartják,egyesekben semmi szenvedély nincs pl az ikrek képtelen a valódi érzelmeket megélni,max megjátsszani tudja...



2012. okt. 15. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Egy probléma van!A genetikát és az örökletes hajlamokat kihagytátok..nem a bolygók fogják meg mondani hogy ki vagy te valójában.A környezeti hatásokat el mindig elfelejtitek..ejej a genetika mehet a kukába igaz?
2012. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A bika szerintem érzelmes típus, a volt párom és a legjobb barátnőm is az. Én Skorpió vagyok és igen mély érzésű, empatikus, de pl. egy kapcsolatban utálom a nyálcsorgatást, a negédes dolgokat. A szüzek tényleg racionálisak földhözragadtak", nem túl érzelmes típus, inkább az eszére hallgat.
2012. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

"A bika szerintem érzelmes típus, a volt párom és a legjobb barátnőm is az."

Bika vagyok és egyáltalán nem vagyok érzelmes. Barátnőmmel mindig ilyen megható vagy romantikus, vagy mindkettő filmeket kell nézni és egyáltalán nem érintenek meg, sőt, fapofával nézem. Ennyit a horoszkópról.

2012. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem is arra gondoltam az érzelmes alatt, hogy romantikus filmeket néznek! Párkapcsolaton belül ilyenek!
2012. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
van benne igazság.viszont én szűz vagyok: én érzelgősebb vagyok:D:D
2013. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!