Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő skorpió aszcendenss...

Skorpió nő skorpió aszcendenssel nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 13:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sose jönnék veled össze,
2012. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
már összejöttek..
2012. okt. 15. 13:11
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

A Skorpió típusú emberekre azt mondják, hogy meglehetősen erős személyiségük van, de ez elvileg nem gáz. Egyik jegy sem gázabb a másiknál.

Remélem, te sem érzed gáznak magad.

2012. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De igen, annak érzem magam. úgy érzem, elriasztom magamtól az embereket, negativ a kisugárzásom a skorpióságom miatt. utálom magam emiatt.
2012. okt. 15. 14:18
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

A Skorpió jegy tulajdonságai között is vannak harmonikus és diszharmonikus elemek. Lehet, hogy úgy érzed, benned túlsúlyban vannak a diszharmonikus elemek, de ezért ne írd le magad. A Skorpió jegyet se. Sok jó ember van a Skorpió születésűek között is.

Inkább azért van (ha van) negatív kisugárzásod, mert gáznak érzed magad.


A Skorpió típusnak van egy olyan jellemzője, hogy nagyon önálló, és kevésbé alkalmazkodó jegy a többihez képest. Ezért szokták szidni vagy félni tőle.

2012. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

Értsétek már meg! Egy ember személyiségét a családja, baráti köre, ismerősei, nevelése határozza meg! Nem pedig valami kitalált, születési dátumhoz tartozó humbusz! Ne ez alapján válasszunk magunknak párt, ne a "csillagjegyünk" határozzon meg minket!

Tudod mi a gáz Kérdező? Hogy Te ezt elhiszed!

2012. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez rettenetesen gáz... Nem bántásból, de hogy tudsz így élni? Szerintem válts jegyet minél előbb.
2012. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Zsizsik666 ***** válasza:
66%
Kérdező, én és skorpió vagyok, skorpió aszcendenssel, szóval, én értem mire gondolsz. :) Én is gáz vagyok, sokan mondják is, bosszúszomjas, negatív, megmondom a magamét, stb. Igyekszem magam visszafogni magam. Gáz, de lehet vele élni (habár sokan biztos azt mondják, jobb lenne ha nem tenném) Volt itt egy hasonló kérdés, ahol a válaszoló kifejtette, hogy a skorpió nő sírja fölé, még piramist is építene, nehogy kimásszon a föld alól, azon jót nevettem :D Bár van benne valami, esélyes, hogy sokan ezt tennék velünk, ez van.
2012. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Zsizsik666 ***** válasza:
2012. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem mamut a csillagjegyed akkor már? Az tényleg gáz..
2012. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!