Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van hogy valakinek...

Miért van hogy valakinek valamit ír a horoszkópja annak rögtön örül?

Figyelt kérdés

Itt is szokott ilyen lenni, pl leírják hogy a bak nyugodt típus. Erre 10 örülnek a fejüknek hogy, "de jó, én is nyugodt típus vagyok".

Jön 10 szeszélyes ember, ők meg leírják hogy, "de érdekes, rám pont az ellentéte igaz, biztos az aszcendesem skorpió".


2012. okt. 15. 17:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenki örül fejének hogy mennyire igaz a horoszkóp.
2012. okt. 15. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék.

A horószkópnak semmi köze az emberek személyiségéhez, pl. az enyém is teljesen az ellentéte.

2012. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert hülyék.

A horoszkópnak semmi köze az emberek személyiségéhez, pl. az enyém is teljesen az ellentéte.

2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon megörültem, amikor azt írta a heti horoszkópom, hogy lehetséges, hogy 0-ra kerülök anyagilag. Jajjdenagyon megörültem én ennek, ugyanis legtöbbször mínuszban vagyok. Na,így...
2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírsz egy lapra 6 tulajdonságot, és dobsz egy kockával.
2012. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, amit írsz, de az ok-okozati viszony pontosan fordítva van. Azért van horoszkóp, mert az ember szeret magáról olvasni és örül, ha dicsérik. Ráadásul nagyon kényelmes is, nem kell vacakolni az önismeret buktatókkal teli útjával, nem kell szembenézni a hibáinkkal, hanem tálcán kapunk mindent. Még ha nem is igaz.


A Kétségek Monolitja

2012. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!