Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a Te és a párod horoszkópja?

Mi a Te és a párod horoszkópja?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolatotok,hogyan jöttök ki egymással? Hiszel a párhoroszkópban? Mennyire igaz rólatok amit írnak?

Itt a link,ha még nem csináltál volna:

[link]

Csak kíváncsiságból :)



2012. szept. 14. 17:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
89%
én rák,ő bika!tökéletes összhang,mindent megbeszélünk és még sosem veszekedtünk!7 éve vagyunk együtt,ebből fél éve házasok,most vár/om/juk az első babát!
2012. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Rák+ Rák, és bár néhány dologban hasonlítunk, de ő relista, én meg álmodozó vagyok. Ő ha kell, kemény is tud lenni , erős (mármint nem fizikailag, hanem lelkileg) , ezt nagyon szeretem benne :))
2012. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Ő Kos, én Ikrek. Nem könnyű, de legalább nem unatkozunk :-)
2012. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi is Rák,és Rák,már 25 éve együtt,de ő oroszlán ascendensű,én meg dupla Rák, szóval,van bennünk hasonlóság, de nem vagyunk egyforma természetűek,a férjemen kiütközik az Oroszlán is...:))
2012. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Rák és rák, de ég és föld vagyunk.
2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Kos-halak, azt hiszem. A kos tuti, a halak nem igazán.

Nem hiszek sem a horoszkópban, sem a párhoroszkópban, nem alapozok erre semmit.

Jól megvagyunk és ennyi.

2012. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek ebben de azért válaszolok a kérdésre :) Én ikrek (nő) ő mérleg (férfi). Nagyon jó a házasságunk.
2012. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 x) ***** válasza:
100%
Én mérleg ő oroszlán... de igazából egyikőnkre sem igaz amit a csillagjegyünkről írnak, inkább pont fordítva van minden :D amúgy remélem hogy ez a párkapcsolati horoszkóp dolog igaz mert a miénk elég pozitív :) de ettől függetlenül hatalmas hülyeségnek tartom hogy azért nem jársz valakivel mert "nem passzol a horoszkópotok." Ha szeretsz valakit akkor olyan mindegy hogy mit gondolnak róla az asztrológusok.
2012. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
A magyarázat egyszerű az, hogy a csillagjegyed, vagyis a napjegyed mindössze a jéghegy csúcsa, de még az aszcendens ismerete is kevés. Profi asztrológus percre pontos születési időpontokból kiindulva olyan párelemzést írna nektek, hogy leesne az állatok. Írta valaki pl hogy két rák de baromi különbözőek. Persze ha mondjuk az egyiknek kos az aszcendense a másiknak meg bika. Hát ott lehetnek felfogás, habitusbeli különbségek :))
2012. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Five Star ***** válasza:
68%

Nekem:

Nap: Bika

Hold: Bika

ASC: Mérleg


Neki:

Nap: Rák

Hold: Bika

ASC: Nyilas


Hááát a nyilasával néha igencsak össze tudok különbözni, tőlem az elég távol áll, de amúgy ezt leszámítva a többivel minden oké, jól megférnek egymás mellett :)

2012. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!