Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van olyan ember, aki teljesen...

Van olyan ember, aki teljesen más, mint amit a horoszkópja ír?

Figyelt kérdés

Mert én tudok egy ilyet. Oroszlán a horoszkópja, de teljesen más. Ő ilyen kis gyenge jellem és teljesen másmilyen, inkább ellentétes, mint amit az oroszlánra ír.

Tudtok ti még ilyet? Talán akkor az aszcendense más és az erősebben hat rá?

Olyat is hallottam, hogy az aszcendens 35 éves kor után kezd hatni, de ő még nincs is 35. Ebből mi igaz?



2012. szept. 12. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkóp baromság.

Rám sem igazak azok, amiket a horoszkóp mond rám.

2012. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Igen.Én.

A mérleg ugye kedveli a társaságot, szép meg hasonlók.

Na én nem vagyok se szép, se légies, nem váltogatom a partnereimet, herótom van az emberektől, utálok társaságba járni, fösvény vagyok, pesszimista, ellenséges és negativ beállitottságú, valamint bosszúálló, szélsőséges, depresszióra hajlamos, támadó, olykor agressziv, magába forduló.

Na ezek után még mondja valaki rám, hogy mérleg vagyok...

2012. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
mi az aszcendensed?
2012. szept. 12. 22:12
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Szintén mérleg vagyok. Lényegében semmi sem igaz rám a leírtakból.

pl.:

Egyáltalán nem vagyok társaságkedvelő ill. függő. Nagyon szeretek egyedül lenni, sőt, nehezen viselek el másokat magam körül.

A szépség- és a divatipar nem belőlem fog megélni. Eddig se nagyon éltek belőlem. Stílusérzékem az 0.

Agresszív és önfejű és bosszúálló/szomjas vagyok.

Eddig mindig én szakítottam. 0 képzelőerőm van. ...stb

2012. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
én is oroszlán vagyok-és rám se igaz max a makacsság önfejűség. De csak erősnek mutatom magam pedig igen gyenge vagyok és csak akkor sírok ha senki sem látja...Kívülről mosolygok és belül könnyezek... De amúgy én nem szoktam a horoszkópom olvasgatni-eddig ezt az ezo dolgot se szoktam de már nem tudom miben higgyek :P
2012. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Szűz vagyok szűz aszcendenssel. Nos, hát van ami nem jellemző...


Se rend-, se tisztaság-, se egészségmániás nem vagyok.


A többi innen igaz.

[link]

2012. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászóló, én vhol olvastam h csak erősnek mutatják magukat, küzbe nem azok, meg h a nagyképűségük igazából abból fakad h igazából bizonytalanok, meg kisebbségi érzésük van. Nem tudom, valahol ezt olvastam


Ám az általam leírt személyre azért írtam h nem igaz, mert hát őt elnyomják, meg hát semmi önbizalma sincs. De amúgy azt akarja h higgyék azt h neki van, meg úgy is tesz, közbe meg nincs, mert hát látszik rajta. Még saját magát se meri felvállalni, mert másnak akarja magát mutatni mint amilyen. Mindig azokkal lóg, akik népszerűek, meg hát nyalizik is.

2012. szept. 12. 22:49
 8/22 A kérdező kommentje:
bocs, az előzőt az oroszlán jegyűnek akartam írni, de látom vki megelőzött és nem ő lett az utolsó hozzászóló, na mindegy. Akinek van véleménye az írjon
2012. szept. 12. 22:50
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Néha kell álarc nem mutathatja hogy gyenge és elnyomott-én is így vagyok vele. Nem mindig jó felvállalni az érzéseket, mert azt is nézni kell kinek okozol vele fájdalmat. Én most felvállaltam és ahelyett hogy megoldottuk volna hátba támadott és mindenkinek elkürtölte, innentől még jobban nem bízok meg benne...
2012. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
neked is oroszlán?
2012. szept. 12. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!