Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze egy...

Mennyire illik össze egy Halak csillagjegyű nő, és egy Mérleg csillagjegyű férfi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:46
 1/9 anonim válasza:
22%
A mérleg csillagjegyű férfi legjobban egy vízöntő nőhöz illik. Egyébként nem tudom, hogy mennyire passzol egy halakkal.
2010. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

miért hisztek az ilyen hülyeségekben, és ha a horoszkóp alapján az jön ki, hogy nem illetek össze?

ha nagyon tetszik az illető nem jönnél vele össze, akkor egy marha vagy, bocs, de ez van! ne hallgass ilyen hülyeségekre!

2010. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mehet. A mérlegbe bele lehet rakni a halakat.
2010. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már több hónapja együtt vagyunk. És nem hagynám ott, mert nagyon szeretem,csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ha van ilyen pár, ők jól kijönnek-e?! Mindenhol azt olvastam, hogy nem jönnek ki hosszú távon stb....Ezért tettem fel a kérdést:)
2010. jún. 23. 14:56
 5/9 anonim válasza:
90%
Szerintem a nő-férfi kapcsolat összejöhet,de hogy egy Hal és Mérleg???Kétséges, kétséges...inkább az elsőt válaszd!
2010. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Az aszcendens és a neveltetés is számít.

Lehet, hogy ő egy neked való mérleg.

A mérleg nyugodt, a halak is. A halak érzelmesebb a mérlegnél. A mérleg néha nagyon hűvös tud lenni.

Szerintem a mérleg egy bájos jegy én szeretem.

2010. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En no vok merleg a baratom halak es az utobbi idoben egyaltalan nem jovunk ki jol egymassal!Eguyfojtaban veszekszunk minden aprosagon....
2010. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi már majdnem 1 éve együtt vagyunk. A párom bak fiú, kedves, néha kevéssé érzelmes, de kitartó, elkötelezett, én meg halak vagyok néha túl érzékeny. Mi jól megvagyunk, ha veszekszünk, az abból adódik, hogy más a politikai beállítottságunk.
2011. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs tapasztalatom a bak férfiakkal. Viszont a mérleggel nem illek össze erre rájöttem,a mérleg mindent magában tart,nem veszekszik,inkább tűr,viszont ez a legrosszabb mert egyszer csak robban.:S Örülök,hogy ti boldogok vagytok! Rosszabb ne legyen!:)
2011. aug. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!