Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Szűz jegyű Férfiak,...

Milyenek a Szűz jegyű Férfiak, mi jellemző rájuk?

Figyelt kérdés
Szűz férfi- Skorpió nő kapcsolatról esetleg valakinek van tapasztalata?

2012. okt. 22. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nincs olyan, hogy jellemző egy csillagjegyben.
2012. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
A szűz mindig szűz marad.
2012. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

akiket en ismerek csendesek,bekesek,toleransak,halali nyugodtak. kulsore leginkabb amolyan nagy darab mamlasz,aki testileg ugyan eros,de befolyasolhato,hagyja h az asszony iranyitson mindent.


en imadom ezt a fajta ferfitipust. pont az ilyen magamfajta eros szemelyesigu,és szep,kicsit tul extravagans nokhoz valok.


udv egy bolondos vizonto lany.

2012. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ. Az én szüzemre is illik, hogy "csendesek,bekesek,halali nyugodtak. kulsore leginkabb amolyan nagy darab mamlasz" A toleránst még nem tudom:) Én is elég erős személyiség vagyok, de nem szeretném, hogy papucsállat legyen belőle! Nyugodt, olyan lassú, megfontolt, viszont nem gondoltam volna, hogy milyen tüzes és heves tud lenni :)
2012. okt. 24. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:

hat a skorpiohoz annyira nem illik. mert ti nem szeretitek,ha konnyen befolyasolhato a pasi,vagy hat nemtom te milyen vagy,meg a te szuzed milyen.(?)


en nem a parhoroszkopot nezem,mer mind mast ir,

hanem elettapasztalatok alapjan nezem a dolgokat. hozzam mint vizontohoz nagyon illik a szuz fiu.

a skorpiokhoz tapasztalataim alapjan a bika,kos, ilyen erosebb karakterek illenek,velunk vizontokkel is jol kijonnek,de aki legtitkosabb vagyaikat is teljesiti,az a nyilas...

2012. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnik annyira befolyásolhatónak. Aztán később ki tudja mi alakul, de eddig ő eléggé határozott, nem túl nyálas, nem érzelgős. A bika és a Kos papucsvolt, túl ragaszkodó, érzelgős, irányítható... De lehet csak én hoztam ki ezt belőlük :)
2012. okt. 24. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én szüzemről ez nem mondható el. Szinte mindig feszült, ugrásra kész, kritizál (legalábbis engem), és ha rájön az ötperc, beleköt az élő fába is. Küllemre robosztus, markáns vonásokkal rendelkezik. Fura alak, mert szinte mindenen képes röhögni, amit a média nyomat, de az emberek viccei mögött sokszor valami hátsó szándékot vagy rosszindulatot sejt.

Baromi nehezen mutatja ki az érzéseit, és ha néha sikerül neki, akkor meg szinte túldramatizálja, ezért elég nehéz komolyan venni. Van, hogy megnyílik és romantikus gondolatok rohanják meg csőstül-csapatostul, de az ahogy jött, úgy megy.

Fejembe vettem anno, hogy feloldom a gátakat benne, de már nagyon kevés hiányzik, hogy beteljen a pohár. Így is túl sokáig vártam.


Skori

2012. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 schocko ***** válasza:
Az első feleségem skorpió volt, én szűz vagyok. A házasság nem tartott tovább egy évnél. A skorpiókkal nagyon nehéz együtt élni, állandóan nyomoznak az ember után és nagyon fárasztóak tudnak lenni. A szüzek rendszeretőek, kritizálóak, de mindig teljesítik a feladatukat. Az ágyban is.
2012. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!