Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Születési idő pontosítása?...

Születési idő pontosítása? Radix (életóra) beállításához.

Figyelt kérdés
Olyan írjon csak aki ismer precíz módszert erre.

2012. nov. 13. 13:35
1 2
 1/12 Five Star ***** válasza:
Hát ezt úgy szokták, hogy az életből kiragadott fontosabb események alapján állítják be. Gyakorlatilag visszafelé csinálod a horoszkópot, nem a születési idő alapján nézed az eseményeket, hanem az események alapján a születési időt. És mivel az ASC elég gyorsan mozog, ezért ha van 3-4 ilyen eseményed, akkor már elég jól be lehet határolni. Percre pontosan nem, olyan módszer nincs, de általában egy +-10 perces intervallumon belül igen.
2012. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Egy órával állítsd elörébb.
2012. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Tegyél bele Xixuxix kristályt,hogy lelassítsa a tér idő konténert.
2012. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Én például, ha a születési időmre vagyok kíváncsi, megkérdezem anyukámat, mert ő emlékszik pontosan. De talán még a születési anyakönyvben is benne van.


Szerintem pontosabb, mint kamu módszerekkel számolgatni feleslegesen. Bár kevésbé izgi, azt megértem.


Ignoramus

2012. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Tudnod kell hogy hol vagy, lesd el a google earth segítségével a koordinátáit. Jelöld be egy föld térképen és told el 60 fokos szögbe azt a pontot addig, míg az egyik nagyobb víznél nem lesz. Ezután hajózz el oda, majd onnan egy tutajjal folytad az utad keletre. Nem szabad beleborulnod a vízbe. Amikor már jó messze értél mindenkitől, akkor gondolkozz el azon, hogy miért csináltál ilyen hülyeséget.

Mihály jósnő

2012. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A négyes válasszal nem vicceltem. Miről szól ez az egész? Tényleg nem értem. Pár szóban elmagyarázhatná valaki.
2012. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Five Star ***** válasza:

Ignoramus


Nem mindenkinek az anyukája emlékszik percre pontosan, mikor született a gyerek :)

2012. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát akkor tényleg a saját születési időről van szó, köszi. Utánanézek, hogy fel van-e ez jegyezve hivatalosan valahova ;)


I

2012. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én több mint 35 éve születtem, akkoriban nem volt divat a pontos lejegyzés. 1980 előtt nem volt nyári idő számítás. Naplementekor születtem, ami nyáron nem 1-2perc. Viszont ebből következik,hogy Nap jegyem szemben áll aszcendensemmel, de maga a nap is épp jegyet vált ekkor, ami tovább nehezíti az egyértelmű rajz felállítást. Persze koromból adódóan épp most érne e fontos részhez az életórám. Így elég érdekes lenne ez a kérdés.

Mivel elég mozgalmas életet éltem így hiába a bolygó túlsúly a második negyedben illetve az életóra szerinti 3jegy mint élet szakasz, a sok változás miatt több verzióra(+/- ~1óra, asc váltás) is rá lehet húzni, hogy na így stimmel.

Szóval valami precíz módszert keresnék, ahogy a kérdésben is írtam.

Trollok kommunikációs kényszereit,hogy itt élik ki..nem zavar, csak legyen a válaszok közt értelmes is azért.

köszi

2012. nov. 15. 10:50
 10/12 Five Star ***** válasza:
Hát de mondom, ezt úgy szokták, hogy kiválasztanak 3-4 fontos időpillanatod az életben. Mittudomén eljegyzés időpontja, házasság, fontos szerettek halála, egy új munka kezdete, egy vállalkozás beindítása, akármi, te tudod, mi volt a meghatározó. És ezeket az időpontokat vetítik rá a születési időpont különböző variációira, és a kettő egymáshoz való viszonyát nézik (milyen fényszögeket adnak egymásnak, az illető hanyas házában és milyen jegeyiben voltak akkor aktuálisan a bolygók stb.) és ebből azért már elég jól ki lehet szűrni, hogy melyik az igaz.
2012. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!