Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkópunk valóban ennyire...

A horoszkópunk valóban ennyire befolyásolja, hogy össze illünk-e?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, nagyon szimpatikus volt az interneten keresztül, ameddig meg nem ismertem személyesen.

Én halak nő vagyok ő pedig oroszlán férfi. Utánaolvastam a dolgoknak, és azt írták az oroszlánról, hogy mindenből a luxus kell neki, vezető pozícióban dolgozik, és nagyon hiú.

Én pedig nagyon érzékeny vagyok, törékeny, és álmodozó az a tipikus művészlélek(festek). Első randi alkalmával egyből beleültetett a luxus autójába, persze az öltöny nem maradhatott el, és egész végig csak magáról beszélt, nem hagyott szóhoz jutni fél másodpercre sem.Az a probléma, hogy személyesen nem szimpatikus, de msnen meg nagyon.. Mivel ekkora az ellentét közöttünk hagyjam az egészet a francba, vagy ki lehet ezt küszöbölni? Én nála nagyon nyerő voltam, mer azóta folyamatosan hívogat és találkozásra invitál, de nekem valahogy nem megy.. Hagyjam az egészet? vagy egy oroszlánt meg lehet szelídíteni, de hogyan? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. nov. 23. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
a horoszkóp egy hülyeség, viszont ahogy a karaktereket leírtad én hagynám a pasit a fenébe, mert pontosan olyan figura, aki lenyomja a környezetét, és téged úgy ítél meg, hogy veled ezt lehet csinálni. Ha akarod egy darabig kísérletezhetsz, hogy elő tudod-e hozni élőben azt a személyt, akit MSN-en megismertél. Megpróbálhatod neki lekommunikálni, hogy elég visszásak a felvágós megnyilvánulásai hátha csak valami kisebbségi komplexus által generált kényszer az egész, és nincs rászűkülve a tudata, vagy megpróbálhatod elterelni a figyelmét erről a kérdésről. Ha nagyon nem megy, és úgy látod, hogy nem tud leszakadni erről, vagy nem tudod előhozni a természetes mivoltát, akkor hagyd a francba. Ha ezen kívül másmilyen is tud lenni, akkor azt kell kiderítened, hogy a legtöbbször milyen, egészen addig a pontig, amíg még úgy gondolod, hogy megéri az energiát, illetve azt kell eldöntened, hogy ki tudsz-e egyezni vele a tulajdonságai alapján. Ha eléred azt a pontot, amikor csömört kapsz tőle és még mindig nem tudsz vele kiegyezni, akkor hagyd ott. Arra viszont ne számíts, hogy meg tudod változtatni. Az embereket nem ehet megváltoztatni, hanem bizonyos hatásokra dönthetnek úgy, hogy változtatnak, de ez csak olyan viszonyban lehetséges, ahol a jó a kommunikáció, és a át tudják érezni egymás lényét, hogy a másikat mi működteti, és így figyelembe tudják és akarják egymást venni. De ezt nem lehet erőltetni, mert mellémegy az egész. Vagyis azt semmiképpen sem tudod megcsinálni, hogy a jó, vagy jobb kapcsolat feltételévé azt teszed, hogy a másik változik-e.
2012. nov. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a horoszkópomból csak az általános dolgokat hiszem el (félig, abból se mindent), hogy nagyjából milyen jellem vagyok. én Halak vagyok, a párom Kos, és állítólag nem illenénk össze a horoszkóp szerint, olvastam már pár helyen. Mégis nagyon jól megvagyunk, nagyonnagyon szeretem, és ő is engem. (:
2012. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Antimod ***** válasza:

A horoszkóp jellemzései sokszor ráillenek az emberekre - nekem legalábbis eddigi élettapasztalatom ezt sugallja. Persze ettől még pl. két mérleg nagyon különbözhet egymástól.

A horoszkóp nem befolyásolja ezt, de a leírtak alapján a helyedben hanyagolnám ezt a "kapcsolatot" - ha egyszer élőben nem szimpatikus az illető, akkor mit számít az, hogy MSN-en milyen?

2012. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha msnen szimpi, akkor ugy nez ki, ez egy jo msnkapcsolat - ha elöben nem, akkor ugy nez ki, ez nem jo "elö kapcsolat". :) Gondolom, "elö" partnerkapcsolatot akarsz, tehat ez a döntö, vagy?

Ugy nez ki elsöre, de biztos voltak mar kapcsolataid, az elsö randi csak egy ismerkedes, ez valtozhat, vagy?


Az asztrologusok szerint a horoszkopban az is benne van, hogy kinek-kinek mennyire tükrözi a jellemvonasat, azt hiszem, a fenyszögektöl vagy ilyesmitöl függ. Tehat van halak, akire kevesbe igaz, es akire jobban. Es van meg egy-egy horoszkopnak negativ es pozitiv tulajdonsagai is, es ez mar nem a horoszkoptol függ, hanem a környezeti hatasoktol (asszem:)) es föleg az illetö hozzaallasatol, hogy melyiket eli meg. Meg a születeskori percre pontos horoszkop szamit jobban, ha mar horoszkop.


Azert keltetted fel az erdeklödesemet, mert en is halak nö vagyok, es oriasi hatassal volt ram is egy oroszlan ferfi, tiszta ugyanez a felallas, csak szemelyes ismeretseg. Szerintem nekünk nincs olyan önbizalmunk, hogy egy ilyen "tökeletes" emberhez merjük magunkat, amit amugy meg tulozva is prezental, hiszen meg akar hoditani. Nemcsak ezt eltem meg oriasi különbsegnek közöttünk, hanem azt is, hogy nekem nincs ilyen külsösegekre igenyem, amit ö fontosnak tart. De ugyanakkor nagyon-nagyon vonzott (talan szexualisan), szinte magneskent, mintha valami megmagyarazhatatlan szal kötött volna össze minket, legalabbis en igy eltem meg. Es attol függetlenül, hogy "el van ragadtatva magatol", egy erzö es nagyvonalu ember, akivel lelki dolgokat is nagyon jol meg tudtam beszelni...

En ugy döntöttem, a nagy eletmodbeli különbseg miatt nem mentem bele egy kapcsolatba, es azota is banom... Nem hiszem, hogy most a ferjem lenne (ö teljesen mas), de lehet, hogy gazdagabb lennek (nem anyagilag) par tapasztalattal...

Igy ezek utan, a helyedben, en meg talalkoznek vele. Szerintem nem fog mindig magarol beszelni, egy idö utan ugyanis elfogy a tema, lehet, hogy csak elsöre volt igy. De majd meglatod, idövel, ez mennyit valtozik, viszont igy egyböl semmikepp sem utasitanam el.

2012. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A horoszkópnak semmi köze hozzá. Legjobb haverom oroszlán és kicsit sem olyan, mint ahogy te leírtad.
2012. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
"Én halak nő vagyok ő pedig oroszlán férfi." Ez nem a horoszkópotok, hanem a napjegyetek. Ennyiből kb. annyira lehet megállapítani, hogy milyen a kapcsolatotok, mintha azt próbálnánk kitalálni, hogy mennyire illik egymáshoz a leves, meg a főétel, hogy az egyikben van többek közt krumpli, a másikban meg répa.
2012. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlánt meg lehet szelídíteni, bőrszerkót és ostort ajánlok.
2012. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ugyanez volt a szituáció nálunk is! Ő oroszlán (ffi), én halak! Első randi: Ő egyfolytában szövegelt magáról..azért néhány kérdést felém is feltett :) Érdekesnek tűnt elsőre, féltem a többi randitól..1-2 hétig nem jeleztem az üzenetére. De belegondoltam, hogy ha ennyire nem vagyok bevállalós, akkor így soha nem lesz senkim..Megbeszéltünk egy újabb randit, amin megtörtént az 1. csók is :) Nem bántam meg, hogy végül belevágtam, mert már nagyon szeretem! :) Ő másabb ember, mint én, de 2 hónapja jól megvagyunk :)Remélem még sokáig..:) Szerintem egy próbát megér Neked is! ;)
2012. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, és azt különösen köszönöm, hogy a saját tapasztalataitokat is leírtátok :) Puszi!
2012. nov. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!